PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ درمورد رسیور دو تیونره StarMmax X100 ALFA & 10 BETA فقط در این تاپیک

صفحه ها : [1] 2

ALEDAVOD
2nd November 2012, 23:07
[Only registered and activated users can see links]

پرسش و پاسخ درمورد رسیور دو تیونره
StarMmax X100 ALFA
فقط در این تاپیک

ahmad5193
4th November 2012, 03:29
با سلام این نرم افزار رو
به starmax x100 hdmi هم میشه انتقال داد؟

ALEDAVOD
16th November 2012, 00:13
salam
man har kari mikonam nemitunam internet vasl konam
ip ro mishnase vali server hash hame disconnect
mishe lotfan rahnamaee konid

سلام
از این نرم افزار قبلی استفاده کنید مشکلتان حل میشود
X100 ALFA_V1.07.6340_20121010

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

dadiof
17th November 2012, 14:17
با سلام صفحه جدیدترین لیست کانال باز نمیشه و همچنین سافتکم جدید بزارید با تشکر از لطف شما.(میدونم اینجا جاش نیست شرمنده)

hammo44
18th November 2012, 06:37

نرم افزار رسیور دوتیونره استارمکس

StarMax X100 ALFA

ورژن : V: 1.07.6603
بتاریخ 2/11/2012
قابلیت : افزایش سرعت و کیفیت شرینگ هوایی واینترنتی
نحوه فعال کردن شیرینگ به دو روش :
نحوه فعال سازی شیرینگ رایگان هوایی استارمکس StarMax X100 Alfa
ابتدا پچ جدید را دانلود كنيد و به دستگاه انتقال دهيد
بعد از نصب پچ F1 + 111 را زده و SDS MOD سپس DEFALT1 را انتخاب كنيد
بعد وارد صفحه جديد ميشويد كه بايد W3 یا HS را انتخاب كنيد(بستگی به استفاده شما از مسیر دیتاداره)
و از صفحه خارج شده و F1 + 000 را بزيد تا پچ فعال شود
و بعد f1+777 و راه اندازی مجدد رسیور

نحوه فعال سازی شیرینگ رایگان اینترنتی استارمکس StarMax X100 Alfa

قبل از هر چیز مطمئن شوید که اینترنت شما وصل است .
1- کلیدهای ترکیبی F1 + 111 رو بزنید و گزینه Enable Internet رو انتخاب کنید .
با این کارشیرینگ به طور اتوماتیک وار بار گذاری میشود.
اگر با این روش سرور جی شیر فعال نشد - دوباره قسمت Enable Internet رو انتخاب کنید - خارج شوید و وارد منو شوید .
2- منو - EXPANSION (همون قسمت گسترش و اپدبت ) -->> Server menu
3- کلید F1 رو برای فعال سازی سرور G-SHAR فشار بدید - که به صورت پیش فرض اکانت فعال میشود.

با عرض سلام و تشکر فراوان دوستان من یک ستار مکس ١٠٠ آلفا خریدم و آن را رسیت کردم یعنی فاکتوری ست بە فابریکات کردم و همە چی پاک شدە آنجائی کە قبلان میرفتم و سرور روشن میکردم یا انایبل میکردم حآلا پیدا نمیشە. من چکار کنم کە دوبار این درست کنم؟ این نوشتە بالا زیاد نفهمیدم کە چکار باید بکنم آیا باید دستگاە را بە کامپیوتر وصل کنم یا با میموری استیک میشە برنامە را انتقال داد> با تشکر فراوان محمد از سوئد

zaman1350
18th November 2012, 12:04
سلام من نرم افزار رو ریختم چه مسیرهایی رو باز میکنه و من ظور رنگ کانال تغییر میکنه میشه توضیخ بدید ممنون
دوم دبلیو 3 رو باز نمیکنه

ALEDAVOD
18th November 2012, 13:26
سلام من نرم افزار رو ریختم چه مسیرهایی رو باز میکنه و من ظور رنگ کانال تغییر میکنه میشه توضیخ بدید ممنون
دوم دبلیو 3 رو باز نمیکنه
موضوع مهم : نـــــرم افـــزار رسیور دو تیونره استارمکس STARMAX X100 ALFA ورژن : V1.07.6709 به تاريخ : 2012/11/17 قابلیت : برقراری مجدد شیرینگ هوایی W3 ([Only registered and activated users can see links])

hammo44
18th November 2012, 18:32
دوستان آیا باید رسیور را بە کامپیوترم وصل کنم یا از طریق مایموری استیک میشە. نمیتونم کانالهای کد دار را ببینم قبلا نشون میداد و میتوانستم وصل کنم بە سرورها الان نیست.
starmax x100 Alfa darm

ALEDAVOD
22nd November 2012, 01:45
دوستان آیا باید رسیور را بە کامپیوترم وصل کنم یا از طریق مایموری استیک میشە. نمیتونم کانالهای کد دار را ببینم قبلا نشون میداد و میتوانستم وصل کنم بە سرورها الان نیست.
starmax x100 Alfa darm

سلام نه نیاز نیست
روش فعال کردن شیرنگ رایگان اینترنتی
کابل لن را از مودم به ورودی لن رسیور وصل کنید حالا:
1 : F1+000 فعال کردن پچ رسیور
2 : F1+111حالت اینترنت را انتخاب کنید
3 : F1+666 سرور سیتینگ دکمه F1 را زده سوال آیا تنظیمات بصورت پیش فرض ICCCAM شود را بله کنید صبر کنید تا تمام سرور متصل شود شبکه های شما باز میشود
در ردیف پایینتر روی بله OK کنید تا خارج شوید
4 : F1+777 اگه سرورها متصل نشدن با این منو میتونید رسیور رو ریستارت کرده تا سرورها متصل بشن .

روش فعال کردن شیرنگ رایگان هوایی
مسیر EutelSat W3 یا HellasSat را گرفته و به تیونر دوم دستگاه برسانید
F1+000 پچ فعال را فعال کنید
F1+111 حالت ارتفاع SDS را OK کنید روی مسیر شیرینگ OK کنید
شبکه های کارتی باز میشود و به رنگ قرمز در لیست مشخص است
روی یکی از آنها رفته چند ثانیه صبر کنید شبکه ها باز میشود

مهیاری
22nd November 2012, 03:21
ساعت 5/2بامداد پنچشنبهw3قطع

ALEDAVOD
23rd November 2012, 15:30
ساعت 5/2بامداد پنچشنبهw3قطع
موضوع مهم : نـــــرم افـــزار رسیور دو تیونره استارمکس StarMmax X100 ALFA ورژن : V107.6766 به تاريخ : 2012/11/23 ([Only registered and activated users can see links])

Reza_Pheonix
25th November 2012, 17:45
درود
ایا این رسیور از رسیور 30000 مگا ای استار بهتره؟

ALEDAVOD
25th November 2012, 18:35
درود
ایا این رسیور از رسیور 30000 مگا ای استار بهتره؟

درود
اگر شرکت استارمکس بتواند تعهد خود را در شیرینگ هوایی اجرا کند هیچ فرقی ندارد
کانال چینی این دو دستگاه به هم میخورد ولی نرم افزار متفاوت است
فقط در شکل دستگاه و منو و کنترل زیباتر دو کنترله بودن و یو اس بی لولایی 30000 سر تره
پنل VFD استارمکس 100 آلفا زیبا تر و خوانا تر هست
از نظر منو با این حال که متفاوت هستند تمام قابلیت ها و امکانات یکی هست
شیرینگ آی استار الان به 3 سال رسیده بدون قطعی
ولی مدل 100 استارمکس که با آی استار 99 آمد چند ماهی قطع بود ولی الان در مسیر هلاس باز است.
ملاک ارزشی با نسبت به پول پرداختی در رابطه هست استارمکس 100 آلفا 100 تومن ارزونتر از 30000 هست.
حالا با این توضیحات شما بمن بگو کدوم بهتره؟

Reza_Pheonix
26th November 2012, 10:36
درود ال داود
من کلا با منویه این رسیور حال نمیکنم خیلی بی روحو زشته
منویه 30000مگا خیلی قشنگترو گرافیکی تره سرعته دسگاشم انصافا مرگ نداره از لحاظ نرم افزاری هم خیلی خوب ثاپورت میشه جالب بود تویه یه روز دوبار نرم افزار داد که فک نکنم این کارو تاحالا استار مکس کرده باشه
به شیرینگ هوایی استار مکس هیچ اعتباری نیستش قطعی زیاد داره
در کل اگه 30000 مگا مشکله ضبط نداشت خیلی دسگایه توپی میشد
من که از مگام راضی ام خواستم عوض کنم که طبق راهنماییات نظرم عوض شد

zaman1350
26th November 2012, 10:41
سلام من خودم ای استار 30000مگا رو دادم این رسیوررو گرفتم ولی نمیدنم فرقش چیه با اینکه 100تومن ارزونتره

درمسیر هلاست خوبه یا دبلیو 3 مسیرهایی رو که باز میکنه

این نرمافزرار چه حصوصیتی داره ارزش داره اپگرید کنم

ALEDAVOD
27th November 2012, 14:42
سلام من خودم ای استار 30000مگا رو دادم این رسیوررو گرفتم ولی نمیدنم فرقش چیه با اینکه 100تومن ارزونتره

درمسیر هلاست خوبه یا دبلیو 3 مسیرهایی رو که باز میکنه

این نرمافزرار چه حصوصیتی داره ارزش داره اپگرید کنم
درود
چند تا دلیل داره
اول : اینکه شیرینگش 3 ساله که داره کار میکنه قطعی نداشته اگر هم بوده برنامه براش آمده
دوم : اینکه منوش زیباتره
سوم: اینکه دو تا کنترل داره
چهارم: اینکه کنترلش زیباتره
پنجم: کنترلش درصورت خرابی تو بازار هست
ششم: شکل دستگاه زیباتره
هفتم: درگاه فلش جلو لولایی هست یعنی میتونی فلش و بذاری تو دستگاه درش و هم ببندی ولی 100 آلفا اینجوری نیست
تنها مزیت 100 آلفا پنل دیجیتال (VFD) آن خواناتره اونم بخاطر رنگش ال ئی دی هاش هست
الانم که تو بازار زیاد شده اول اینکه کارخانه بسته بندیش تو اربیل عراق هست
دوم این که قیمتش 80 دلاره یعنی با احتساب دلار 2500 تومن 200 هزارتومن میشه تو عراق
حالا چند دست مشتری میرسه تو ایران خدا میدونه
اینم بگم اگر بقیمت مناسب بتونین بخرین ارزش خرید و داره ولی بخواین پول یه آی استار 30000 مگا را بابت این دستگاه بدین نمی ارزه
در ضمن اگر برنامه جدید را نزنید شیرینگ هوایش قطع میشه
در این ورژن و ورژن قبل شیرینگ باز است

Reza_Pheonix
27th November 2012, 20:32
ال داود یه سوال دیگه
به نظر تو سرورایه استار مکس با سرورایه ای استار یکی هستش؟
چون که هر موقع ای استار شیرینگش قطع شده بلافاصله بعدش شیرینگه استارمکسم قطع شده یا هرموقع ای استار پچ میده استارمکسم پش سرش پچ میده واسه من که خیلی مشکوک بوده که استار مکس دقیقا همون ای استاره فقط شکلش فرق میکنه
یا استارمکس از شیرینگه ای استار دزدی میکنه خدا داند

ALEDAVOD
28th November 2012, 01:37
ال داود یه سوال دیگه
به نظر تو سرورایه استار مکس با سرورایه ای استار یکی هستش؟
چون که هر موقع ای استار شیرینگش قطع شده بلافاصله بعدش شیرینگه استارمکسم قطع شده یا هرموقع ای استار پچ میده استارمکسم پش سرش پچ میده واسه من که خیلی مشکوک بوده که استار مکس دقیقا همون ای استاره فقط شکلش فرق میکنه
یا استارمکس از شیرینگه ای استار دزدی میکنه خدا داند

یه سرچ درباره سرورهای شرکت گلوبال استار چین بزن متوجه میشی

moeinsj
1st December 2012, 00:03
با سلام
من تازه این دستگاه رو گرفتم.پچ جدید رو زدم کنترل دستگاه یکم کند عمل می کنه.آیا برای شما هم همین طوری هست؟
کدوم نرم افزار سرعت ریموت کنترلش بهتره؟

reza3at
1st December 2012, 00:20
با سلام
من تازه این دستگاه رو گرفتم.پچ جدید رو زدم کنترل دستگاه یکم کند عمل می کنه.آیا برای شما هم همین طوری هست؟
کدوم نرم افزار سرعت ریموت کنترلش بهتره؟
دوست عزیز کنترل این ریسور ظاهرا ایراد داره چون برای من هم همیطوری بود بافروشند اش صحبت کردم گفت کنترل میفرستند

dgarash
5th December 2012, 00:30
سلام با تشکر از تمامی دوستان
آقا یه سوال میگن گزینه هلاست تو شیرینگ هوایی استار مکس 100 آلفا نیست و فقط از w3 میتونی دیتا بگیری؟

ALEDAVOD
5th December 2012, 21:18
سلام با تشکر از تمامی دوستان
آقا یه سوال میگن گزینه هلاست تو شیرینگ هوایی استار مکس 100 آلفا نیست و فقط از w3 میتونی دیتا بگیری؟
سلام آرش جان
نه عزیز اتفاقا هست اون کسی که گفت نیست مشخصه که تجربه ای نداره
چون اسم هلاست بصورت HS-39 نوشته شده
در ضمن مسیر هلاس شبکه های بیشتری نسبت به W3 باز میکند اون هم با سرعت بیشتری
تا دو سه روز آینده ورژن جدید هم برای این مدل ارائه میشود

amir_5744
6th December 2012, 01:51
دوستان من استارمکس آلفا را نسبت به قیمتش خوب میدونم .الان شیرینگش با قدرت برقرار هستش .تنها ضعف هین دستگاه کنترل ان است.
---------- Post added at 01:51 ---------- Previous post was at 01:49 ----------

دوستمون خوب گفت تو هلاست کانال های بیشتری باز میکنه.

ahmad.12
13th December 2012, 13:34
با سلام من هم ازاین دستگاه دارم وبه نظرم همه چیش عالی هست . فقط یه مقدار عکس العمل کنترلش ضعیفه . مثلا وقتی شما روی کنترل کلید OK را میزنید تا لیست کانالها را بیننید بعد از یه مکث کمی لیست ظاهر میشه یا هنگام تعویض کانال . باتشکر

hamed.a
17th December 2012, 19:42
با سلام

1.کنترلش مکث دار
2.favمشکل داره تو هر حالتی fav کارنمیکنه فقط موارد خاص
3. رنگ منو و رنگ نوشتاری اصلا خوب نیست جذابیت نداره رقبت نمیکنی باهاش کار کنی مرده است
4.یه سری مشکلات نرم افزاری داره مثل مچ نبودن صدا و تصویر در بعضی فرکانس ها مثل 11900 البته بعضی مواقعه
5. تایم خوابش درست کارنمیکنه
6.بعضی مواقع که خاموش میکنی ساعت روی پنلش هم خاموش میشه عشقیه
7.اتو فرمت نداره
8.کیفیت تصویرش جالب نیست در بعضی شبکه ها شطرنج های ریز دیده میشه
بگذریم کار زیاد داره هرچی باشه برادران چینی زحمتشو کشیدن

سراج
17th December 2012, 22:07
با سلام خدمت دوستان و عزیزان بنده رسیور استار مکس 100 الفا گرفتم برنامه شبکه کارتی ضبط کردم ولی در کامپیوتر هیچ پلیری نشون نمیده که نمیده دوستان لطفا کمک کنید؟؟ و اینکه این رسیور چند وقته که تو بازار ایران اومده ؟؟؟با تشکر فراوان

moeinsj
17th December 2012, 22:26
با سلام خدمت دوستان و عزیزان بنده رسیور استار مکس 100 الفا گرفتم برنامه شبکه کارتی ضبط کردم ولی در کامپیوتر هیچ پلیری نشون نمیده که نمیده دوستان لطفا کمک کنید؟؟ و اینکه این رسیور چند وقته که تو بازار ایران اومده ؟؟؟با تشکر فراوان
خیلی مدت هست که رسیور ها به دلیل قانون کپی رایت نمی تونن از شبکه ی کارتی برای انتقال فایل استفاده کنن.تمام دستگاه های جدید همین طوری هستن.
آخرین دستگاهم که از کانال کارتی ضبط می کرد و کامپیوتر نشون می داد آی استار 20000 فول اچ دی بود.(حتی مگا هم این طوری نیست).
این رسیور هم حدود 2- 3 ماهی میشه که اومده

سراج
17th December 2012, 22:57
با تشکر شبکه های معمولی چی ضبط کنیم نشون میده یا نه؟؟؟با سپاس

amir_5744
17th December 2012, 23:20
لام دوستان تنها دستگاهی که خوب کانال باز میکنه همین دستگاه هستش .فقط به گفته دوستمون مشکلات عجیبی داره

hamed.a
20th December 2012, 02:14
خیلی مدت هست که رسیور ها به دلیل قانون کپی رایت نمی تونن از شبکه ی کارتی برای انتقال فایل استفاده کنن.تمام دستگاه های جدید همین طوری هستن.
آخرین دستگاهم که از کانال کارتی ضبط می کرد و کامپیوتر نشون می داد آی استار 20000 فول اچ دی بود.(حتی مگا هم این طوری نیست).
این رسیور هم حدود 2- 3 ماهی میشه که اومده

با سلام

دوست عزیز آیستار 50000هم با سی پی یو جدید وارد بازار شده که تمام کانال های رکود شده در کامپیوتر قابل پخشه .دستگاه جالبیه دیدم

سراج
21st December 2012, 12:02
با سلام دوستان استارمکس 100 الفا دو تیونر چرا بعضی فرکانس ها رو نمیگیره در حالیکه با دستگاهی دیگه فرکانس و تصویر هستش و اینکه قانون کپی رایت باشه ماله همست فقط بنده مشکل پخش شبکه کارتی در کامپوتر دارم ممنون میشم کمک کنید؟؟؟با تشکر خالصانه

hamed.a
21st December 2012, 12:43
با سلام دوستان استارمکس 100 الفا دو تیونر چرا بعضی فرکانس ها رو نمیگیره در حالیکه با دستگاهی دیگه فرکانس و تصویر هستش و اینکه قانون کپی رایت باشه ماله همست فقط بنده مشکل پخش شبکه کارتی در کامپوتر دارم ممنون میشم کمک کنید؟؟؟با تشکر خالصانه

درود

دوست عزیزم سی پی یو آلفا 100 که دست شماست و بنده یکی هست .... شبکه های کارتی ضبط شده در کامپیوتر پخش نمیشه فقط شبکه های رایگان ضبط شده در کامپیوتر قابل پخشه خیالت راحت باشه

در رابطه با تیونرش من احساس میکنم تیونرش ضعیف تر از سری 5000هستش(نظرشخصی بنده است)
یه سری مشکلات نرم افزاری داره که به مرور زمان حل میشه ولی تا اون موقعه فکر کنم از رده خارج بشه

سراج
22nd December 2012, 00:10
با سلام و تشکر دوست گرامی مگه این مدل استارمکس 100 الفا چند وقته که اومده اعتبار شرینگ هوایی دقیقا چند وقت میباشد شما می فرمایید از رده خارج میشه؟؟؟با سپاس

samad12
25th December 2012, 17:42
با درود به دوستان عزیز من یه ماهی میشه این مدل استارمکس و خریدم و کاملا ضعیف بودن تیونر این مدلو تایید میکنم .در فرکانس 12692 هاتبرد که پکیج absat رو اونه مشکل ضعف سیگنال دیده میشه در عین اینکه دیش تنظیم دقیقه و در رسیور آی استار به خوبی دریافت میشه.نقطه قوت این رسیور کیفیت خوب شیرینگ هوایی و اینترنتیشه که حتی کانلهای پکیج اسکای ایتالیا رو رو شرینگ هوایی رو مسیر هلاس ست با بهترین کیفیت و تقریبا بدون فریز باز میکنه و مشکل هنگ هم در این رسیور دیده نمیشه و کیفیت تصویرش هم عالیه

saidaris
25th December 2012, 21:30
سلام خدمت سروران مقايسه istar30000mega با starmax30000alfa از نظر كيفيت تصوير _ بازكردن كانالهاي كارتي _ كارايي - آيا هنگ داره _ در مجموع كدوم بهتره

omid1744
30th December 2012, 01:05
سلام دوستان به ویژه دوست زحمتکشم ال دادود

به استارمکس 100الفا بر خوردم متاسفانه تو فلش مموری هم انزیب وهم زیب کذاشتیم به رسیور انتقال بدیم قبول نمی کنه کلا اموزش انتقال پچ به رسیور از طریق فلش مموری چگونه است.ممنونم

ALEDAVOD
30th December 2012, 01:46
سلام دوستان به ویژه دوست زحمتکشم ال دادود

به استارمکس 100الفا بر خوردم متاسفانه تو فلش مموری هم انزیب وهم زیب کذاشتیم به رسیور انتقال بدیم قبول نمی کنه کلا اموزش انتقال پچ به رسیور از طریق فلش مموری چگونه است.ممنونمسلام
درست مثل استارست 95 +97+آی استار آموزشش تو سایت هست
نشد با لودر بزن

omid1744
30th December 2012, 03:59
سلام ممنونم ال داود عزیز مشکل از نرم افزار بود که می بایدست دورن فلش مموری انزیب می شد ومن با فایل دیگه اشتباه می گرفتم.بسیار زیبا ومنو مشتری پسندی را به نمایش گذاشته .موفق باشید

omid1744
31st December 2012, 03:23
سلام ال داود جان می خواستم طریقه بکاب کرفتن از کانالها زمان انتقال پچ را بدونم واینکه منو جدید برای رسیور اومده اخ منو مشکی خیلی عالی برای رسیور چگونه با چه نرافزاری می تونیم به منو مشکی داشته ویا برگشت به منو مشکی چگونه است.ممنونم

m.nsat2
31st December 2012, 10:50
با سلام
لطفا چگونگی وارد کردن سی سی کم روی الفا رو توضیح بدید
با تشکر....

ALEDAVOD
31st December 2012, 11:03
با سلام
لطفا چگونگی وارد کردن سی سی کم روی الفا رو توضیح بدید
با تشکر....
سلام
F1+666 وارد سرور ستینگ شده و طبق عکس عمل کنید

bo0o3e
1st January 2013, 20:38
یه آلفا صد گرفتن جدیدا،
همون اول هم ال ان بی فوا اچ دی هم گرفت واسش،
ولی بعضی فرکانسها رو نمیگیره و توی بعضی فرکانس ها سیگنال نداره کلا،
مثلا پکیج بیس رو از هاتبرد یا فرکانس 11881 بدر رو نمیگیره...! در صورتی که توی فرکانسهای ضعیفتر سیگنال داره...!
میخواستم بدونم مشکل از چیه؟
بعد یه چیز جالب دیگه!
مثلا کانال انیمال پلنت اچ دی رو با شیرینگ هلاست باز میکنه ولی فرکانس یهو میره رو 55 درصد بعد یهو میره رو 3 درصد! همینجوری تصویر قطع و وصل میشه ولی بقیه کانالها درست هستن،
میخواستم بدونم این مشکلا از ال ان بی هستش آیا؟
یا مثلا از تنظیم نبودن ال ان بی هستش؟
ممنونم.

Mostafa2007
2nd January 2013, 01:12
یه آلفا صد گرفتن جدیدا،
همون اول هم ال ان بی فوا اچ دی هم گرفت واسش،
ولی بعضی فرکانسها رو نمیگیره و توی بعضی فرکانس ها سیگنال نداره کلا،
مثلا پکیج بیس رو از هاتبرد یا فرکانس 11881 بدر رو نمیگیره...! در صورتی که توی فرکانسهای ضعیفتر سیگنال داره...!
میخواستم بدونم مشکل از چیه؟
بعد یه چیز جالب دیگه!
مثلا کانال انیمال پلنت اچ دی رو با شیرینگ هلاست باز میکنه ولی فرکانس یهو میره رو 55 درصد بعد یهو میره رو 3 درصد! همینجوری تصویر قطع و وصل میشه ولی بقیه کانالها درست هستن،
میخواستم بدونم این مشکلا از ال ان بی هستش آیا؟
یا مثلا از تنظیم نبودن ال ان بی هستش؟
ممنونم.

سلام

همین مشکل رو بنده با همین رسیــور داشتم البته بر روی کانالهای ترکست و کانل Cine5 و چند کانال دیگه و همچنین کانالهای Gem HD که انواع LNB های استارست و آی استار و استارمکس و استرانگ و لیزر چک کردم هر کدومشون به نوعی یه مشکل داشتند!! با یکی یه کانال رو داشتم با دیگری نداشتم!! در عین اینکه دیش و سایر تنظیمات میزونه میزون بودند!!

در آخر اینکه از LNB پرومیوم Gold استفاده کردم و نهایتاً مشکلم حل شد.
به نظرم LNB و کابل رو بررسی و نتیجه رو بفرمایید. البته دقت داشته باشید که ساعت LNB و تنظیمات دیگه حتماً OK باشند!

مصطفی

WARNING
4th January 2013, 08:21
سلام

همین مشکل رو بنده با همین رسیــور داشتم البته بر روی کانالهای ترکست و کانل Cine5 و چند کانال دیگه و همچنین کانالهای Gem HD که انواع LNB های استارست و آی استار و استارمکس و استرانگ و لیزر چک کردم هر کدومشون به نوعی یه مشکل داشتند!! با یکی یه کانال رو داشتم با دیگری نداشتم!! در عین اینکه دیش و سایر تنظیمات میزونه میزون بودند!!

در آخر اینکه از LNB پرومیوم Gold استفاده کردم و نهایتاً مشکلم حل شد.
به نظرم LNB و کابل رو بررسی و نتیجه رو بفرمایید. البته دقت داشته باشید که ساعت LNB و تنظیمات دیگه حتماً OK باشند!

مصطفی

باسلام دوستان ایا این ریسیور خوبی است دوستانی که این الفا ایکس صد را دارند راضی هستید شرینگ هوایش خوب کار میکند دانگلش حدودا چندتا کانال را باز میکند و از کدام جهت
باید دیتا گرفت چون من تا حالا این ریسیور را ندیدم و باهاش کار نکردم ایا تو این قیمت که هم
دوتیونره و فول اچ دی و شیرینگ اینترنتی هم داشته باشد دوستان این گزینه خوبی است؟
متشکرم.:0018:

behdad22
4th January 2013, 22:06
سلام هیچکدام از شبکه های که در فرکانس11680راروپاهستن نشون نمیده .وفرکانس12692پوشش ندارد.چرا...

ALEDAVOD
5th January 2013, 00:13
سلام هیچکدام از شبکه های که در فرکانس11680راروپاهستن نشون نمیده .وفرکانس12692پوشش ندارد.چرا...

دیش سایز بزرگ بگیر اون دوتا فرکانس هم میگیره

WARNING
5th January 2013, 00:15

سلام دوست عزیز ایا این ریسیور خوبی است منهم میخواهم بخرم اگر راضی نیستید دوستان
لطفا راهنمایی کنند منهم نگیرم کانالها را خوب باز نمیکند؟ شرینگش چطوره اینترنتی خوب کار میکند کانالها را باز میکند؟ تصویرش چطور است؟ دوستان لطفا یک کمکی هم به ما بکنید و راهنمایی کنید در کل بخرم یا نخرم؟
باتشکر.:0018:

saniar
6th January 2013, 03:22
با سلام با مطالعه مطالب مطروحه توسط دوستان پی به نقاط ضعف و قوت دستگاه میبرید ولی از لحاظ طراحی ظاهری دستگاه وکنترل آی استار بهتره منوی آی استار نیز بهتره از لحاظ شرینگ نیز یکی هستن

ALEDAVOD
6th January 2013, 14:03
سلام خدمت سروران مقايسه istar30000mega با starmax30000alfa از نظر كيفيت تصوير _ بازكردن كانالهاي كارتي _ كارايي - آيا هنگ داره _ در مجموع كدوم بهتره

سلام
در مجموع یکی هستن
تفاوت در منو
کنترل
شکل دستگاه هست

RL2011
7th January 2013, 16:44
با سلام خدمت اساتید عزیز...
دوستان من برای رسیور استارمکس آلفا از چه یو اس بی وای فایی یا که از چه مارکی استفاده کنم که آلفا اونو ساپورتش کنه..؟
چونکه از یو اس بی وای فای آی پی لینک استفاده کردم ساپورت نکرد...حالا میخوام بدونم که مارک پیشنهادی شرکت استارمکس چیه که منم اون مارک رو تهیه کنم تا مشکلم حل شه.....با تشکر

ستاره98
8th January 2013, 21:08
باسلام استارمكس آلفا100دارم usbكار نمكنه مشگل چي ميتونه باشه؟

سراج
9th January 2013, 15:39
با سلام بنده نرم افزار جدید 6/1/2013 رو به 100 الفا تزریق کردم کنترل بسیار بسیار بد کار میکند و به زور جواب میدهد مشکل چیه واینکه چرا دستگاه فرکانس پکیج ابست 12692 رو نمیگیره راه حلش چیه؟؟؟با تشکر

Mostafa2007
9th January 2013, 15:58
با سلام بنده نرم افزار جدید 6/1/2013 رو به 100 الفا تزریق کردم کنترل بسیار بسیار بد کار میکند و به زور جواب میدهد مشکل چیه واینکه چرا دستگاه فرکانس پکیج ابست 12692 رو نمیگیره راه حلش چیه؟؟؟با تشکر

سلام

خب این مشکل گویا داره همه گیر میشه! و در چند جا هم دیده شده که یوزرهای 100آلفا مشکل عدم سیگنال دهی در برخی فرکانسها و به خصوص پکیجBis و چند فرکانس دیگر رو دارند!!

راه حل هایی که توسط برخی دوستان به یوزر داده میشود که برخی میتواند صحیح و درست و برخی حالت از سر باز کردن!! را دارد:
1- دیش شما تنظیم نیست
2- کابل خوب و مرغوبی استفاده نمیکنید!
3- در محل مورد نظر پــارازیت دارید!
4- اتصالات را چک کنید
5- ریست فکتوری کنید و دوباره با یه برنامه دیگر تست بفرمایید.
6- از دیش بزرگتری استفاده کنید تا سیگنال شما قویتر بشه!!!
و ...

اما به نظر مشکل از جای دیگری آب میخورد!
تیونر مورد استفاده در این رسیور مدل eradatek هست و همین تیونر هم در دریم باکس 800 استفاده شد و یوزرهای آن دستگاه هم همین مشکلات را داشته و دارند!!
اما تیونرهای مورد استفاده در استارمکس 5100 و 5000 از نوع شارپ هستند و ان یوزرها مشکلات کمتری دارند.

مصطفی

keyvan2010
9th January 2013, 16:31
رسیور100 الفا مشکل دریافت داره واز تیونر eardatek 11270fnpva 02261 استفاده شده ولی در 5000و 5100 از تیونر شارپ استفاده شده که فکر نمیکنم با پچ حل بشه مشکل سخت افزاری است واز سی پی یو ali بهرمند شده که کیفیت مناسبی نداره ودر طول زمان با اتمام شرینگ فکر میکنم از دیگر برندها عقب بیفته وحرفی برای گفتن نداشته باشه

Mostafa2007
9th January 2013, 17:13
رسیور100 الفا مشکل دریافت داره واز تیونر eardatek 11270fnpva 02261 استفاده شده ولی در 5000و 5100 از تیونر شارپ استفاده شده که فکر نمیکنم با پچ حل بشه مشکل سخت افزاری است واز سی پی یو ali بهرمند شده که کیفیت مناسبی نداره ودر طول زمان با اتمام شرینگ فکر میکنم از دیگر برندها عقب بیفته وحرفی برای گفتن نداشته باشه

سلام

کیوان جان

اگر شما مبحث تعویض تیونر رسیور 100 آلفا رو مطرح میکنید من پیشنهاد میکنم به فکر تعویض 100 آلفا باشید.

خوشبختانه تیم مدیریتی این سایت صادقانه و بدون هیچ غلو و دغل بازی مسائل و مشکلات دوستان رو روشن و شفاف بیان میکنه و به هیچ شرکت و آدمی هم باج نمیده!
واقعیت را باید پذیرفت.

شخصاً با 100 آلفا در یک محل و یک دیش چندین فرکانس را ندارم!! اما با دستگاه دیگر در همان محل و همان دیش و خلاصه همان موقعیت آن فرکانسها را دارم.
خب این یک نقطه ضعف برای استارمکس محسوب خواهد شد و طبیعتاً یوزرهای ایرانی هم قبل از هر گونه خرید حتماً به این مباحث دقت میکنند.

جهت تعویض تیونر هم نیاز به دسترسی به سورس پچ ، جهت اعمال تغییرات Rxو Tx تیونر جدید در پچ جدید هست .

بحث با برخی عزیزان که سفسطه میکنند و به هیچ نحوی قبول نمیکنند که این دستگاه در قسمت تیونر ضعف دارد کار بسیار مشکلتری است!!

مصطفی

ALEDAVOD
9th January 2013, 19:13

سلام
سراج و کیوان عزیز در مورد ضعیف بودن تیوتر استارمکس حرف شما قبول
ولی بنده با همین تیونر ضعیف البته با دیش 110 سانت پکیج آبست رو گرفتم
این فرکانس کلا از پایداری ضعیفی برخورداره و شاهد زیاد و کم شدن فرکانسش هستیم
بنده با چند نوع رسیور دیگه هم امتحان کردم تنها راه حل بزرگ کردن سایز دیش هست
یه افست 110 سانت یک ال پریمیوم گلد یا الیت یا اینورتور یا شارپ اگر هم نبود ال استارمکس و سیم کواکسیال RG 59 بطور 100% مشکلتان را حل میکند

keyvan2010
9th January 2013, 19:34
سلام
سراج و کیوان عزیز در مورد ضعیف بودن تیوتر استارمکس حرف شما قبول
ولی بنده با همین تیونر ضعیف البته با دیش 110 سانت پکیج آبست رو گرفتم
این فرکانس کلا از پایداری ضعیفی برخورداره و شاهد زیاد و کم شدن فرکانسش هستیم
بنده با چند نوع رسیور دیگه هم امتحان کردم تنها راه حل بزرگ کردن سایز دیش هست
یه افست 110 سانت یک ال پریمیوم گلد یا الیت یا اینورتور یا شارپ اگر هم نبود ال استارمکس و سیم کواکسیال RG 59 بطور 100% مشکلتان را حل میکند
دوست عزیز باتشکر از راهنمایی شما درفروم همسایه که خود را سایت ساپورت استارمکس میدونند تمام این تذکرات شما مو به مو عمل شده درمورد ال انبی هم خودم با چهار مدل ال انبی تست کردم که پرمیوم گلد بهتر بود درمورد دیش هم که نمیشه افست 90 رو عوض کنم و110 بزارم با دو رسیور تست شده اونا خوبن تصوی فریز نداره
من واقعا مشکل دارم هیچ ** هم نمیتونه جواب بده فروم همسایه از جواب کاربرا سند میساز ه و یا سند سازیهاکه باعکس میذارن یا میگن دیش عوض کن یا ال انبی یا سیم یا شما پارازیت دارید این دستگاه وبیخیال شو خودشون با دستگاه کار نکردن راهنمایی هم میدن
دست اخر هم یه نفر نتیجه میگره واز تو صحبتهای دیگران میگرده و نتیجه میگیره میگه همه چی درست وشما با استارمکس دشمنی دارید تاپیک بسته شد
من این دستگاه رو خریدم اصلا خود دریم باکسه خوبه اقا منم کاربر استار مکس هستم با جواب فنی منو قانع کنید نه با تکبر برخورد کنی وتهدید به اخراج والا ماکه مستاصل موندیم چیکار کنیم
ALEDAVOD عزیز قصدم جسارت نبود فقط درد دل کردم معذرت میخوام خیلی تو سرما روی این دستگاه کار کردم ولی...........
امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن
واقعا مصطفی درست میگه بحث با این مدیران که اطلاعات ندارن سختره تا کاربا این دستگاه

keyvan2010
9th January 2013, 19:47
سلام

کیوان جان

اگر شما مبحث تعویض تیونر رسیور 100 آلفا رو مطرح میکنید من پیشنهاد میکنم به فکر تعویض 100 آلفا باشید.

خوشبختانه تیم مدیریتی این سایت صادقانه و بدون هیچ غلو و دغل بازی مسائل و مشکلات دوستان رو روشن و شفاف بیان میکنه و به هیچ شرکت و آدمی هم باج نمیده!
واقعیت را باید پذیرفت.

شخصاً با 100 آلفا در یک محل و یک دیش چندین فرکانس را ندارم!! اما با دستگاه دیگر در همان محل و همان دیش و خلاصه همان موقعیت آن فرکانسها را دارم.
خب این یک نقطه ضعف برای استارمکس محسوب خواهد شد و طبیعتاً یوزرهای ایرانی هم قبل از هر گونه خرید حتماً به این مباحث دقت میکنند.

جهت تعویض تیونر هم نیاز به دسترسی به سورس پچ ، جهت اعمال تغییرات Rxو Tx تیونر جدید در پچ جدید هست .

بحث با برخی عزیزان که سفسطه میکنند و به هیچ نحوی قبول نمیکنند که این دستگاه در قسمت تیونر ضعف دارد کار بسیار مشکلتری است!!

مصطفی
مصطفی عزیز
ممنون از راهنمایی شما بسیار فنی پاسخ دادید فکر کنم فروم همسایه نمیتونن روی این مسله کار کنن اطلاعات کمی دارند امیدوارم شما بتونین کمکم کنید

عارف2
10th January 2013, 02:09
درود
1- من در کرج با دیش 97 و موتور با هیچ فرکانسی مشکل ندارم .
2- سه بار استار مکس گرفتم(x100 - 5100 -و الفا) کلا باهاشون حال نکردم
3- چطور میتونم از لیست کانال بکاپ بگیرم در x100 آلفا؟
با سپاس

ALEDAVOD
10th January 2013, 03:18
درود
1- من در کرج با دیش 97 و موتور با هیچ فرکانسی مشکل ندارم .
2- سه بار استار مکس گرفتم(x100 - 5100 -و الفا) کلا باهاشون حال نکردم
3- چطور میتونم از لیست کانال بکاپ بگیرم در x100 آلفا؟
با سپاس

درود
دکمه USB را بزن دکمه رنگی به نام انتقال اولین گزینه رو بزن نام بده و ذخیره میشه تو فلشت.

سراج
10th January 2013, 17:14
با سلام دوستان ایا شرینگ هوایی استارمکس 100 الفا جهت w3 کانال کارتی باز میکند؟؟؟جهت دیتا هلاس میباشد .منظور خود کانالهای ماهواره w3 میباشد.با سپاس

hazhir
12th January 2013, 01:38
با سلام من این رسیور رو تازه خریدم و قبلش مسیر هاتبردم کامل بودم و همه فرکانسها رو میگرفتم ولی اینو که روشن کردم و جستجوی کانال رو زدم فقط 88 تا کانال برام اومد و بقیه اصلا سرچ نشدن و کوالیتی فرکانس ها صفر بود . دلیل چیه لطفا راهنمایی کنین آیا تو قسمت سرچ باید چیزی رو دستکاری کنم ؟ (با اجازه دوستان این مطلب رو یه جای دیگه هم میزارم )

innersilence
12th January 2013, 17:58
سلام وای فای این دستگاه چطوری کار می کنه ؟ با همه usb wifi ها سازگاری داره ؟ 3d پخش می کنه ؟ تو ستار مکس ها کدوم از همه سرتره ؟ جواب بدین دوستان ممنون میشم خودم ستار مکس 5000 دارم ارزش عوض کردن داره ؟

kakam
16th January 2013, 10:40
سلام دوستان این الفا را برای یکی از دوستام بستم از نظر سبگنال مشکلی نداشتم تنها مشکلم کند بودن دستگاه و تصویر بی کیفیتس بود راه حلی برای بالا بردن کیفیت تصویرش هست لطفا راهنماییم کنید

ستاره98
17th January 2013, 13:40
باسلام
آخرين ور‍‍‍ژن وسافت

كم را به دستگاه ريختم
مشگل اينه كه صدا و تصوير با هم هم آهنگ نيستند
لطفا راهنمايي كنيد

سراج
17th January 2013, 21:16
با سلام یکی بیاد بگه دستگاه استارمکس 100 الفا با شرینگ رایگان هوایی شبکه های کارتی مسیر w3 که فارسی 1 اونجاست و ظاهرا کانالهای ترکی دارد با دیتا بنده که هلاس هستش باز میکند؟؟؟؟با کمال تشکر

عارف2
19th January 2013, 02:10
درود
پنل جلوي دستگاه عملياتها را نشان نميدهد
بطور مثال:
وقتي كانال را تغيير ميدهي اسم وشماره ي كانال جديد روي پنل ثبت نميشود ونشان داده نميشود! چرا؟

عارف2
19th January 2013, 02:12
با سلام یکی بیاد بگه دستگاه استارمکس 100 الفا با شرینگ رایگان هوایی شبکه های کارتی مسیر w3 که فارسی 1 اونجاست و ظاهرا کانالهای ترکی دارد با دیتا بنده که هلاس هستش باز میکند؟؟؟؟با کمال تشکر

من در هر دومسير تست كردم پكيج ديجي ترك روبازنكرد

engnokia95
22nd January 2013, 14:07
با سلام
تو قسمت اموزش هر چی گشتم چیزی در موردراه اندازی وایارلس این دسگاه ندیدم.
لطفا مدیرانی که در این زمینه اطلاعات کاملی دارند لطف کنن ی توضیحی بدن
شرایطم جوری هست که مودمadsl طبقه پایینه خودم طبقه بالام امکان کشیدن کابل از مودم تا رسیور هم نیست چه وسایلی نیازه برای اینترنت بی سیم؟
البته بنده تا دیروز تو قسمت ای استار بودم اما از امروز با خرید الفا 100 اومدیم استارمکسی شدیم خیلی خوشحال شدم دیدم جناب aledavod در این بخش هم جزو مدیران فعال هست

mo_hoo
23rd January 2013, 00:15
دوست عزیز شما باتهیه یک مودم WI FIونصب آن به رسیورتان میتوانید به صورت بی سیم ازشرینگ اینترنتی این رسیور استفاده کنید.موفق باشید

mosafer=22
24th January 2013, 01:07
بادرود
دوستان آیا کسی با دیش گردان با این رسیور 100 آلفا مشکل نداره.با نرم افزار جدید 2013 اپدیت کردم اما در تنظیمات یوسالز زمانی که درجه طول جغرافیایی رو ثبت میکردم بعد از خارج شدن از قسمت تنظیمات و با عوض کردن کانال دباره تظیمات طول جغرافیایی صفر میشد .دچند بار این کار انجام دادم و ذخیره میکردم اما دباره صفر میشد
.ممنون از همه شما

reza3at
24th January 2013, 02:06
دوست عزیز همچنین مشکلی دیده نشده شما یک بار با کابل اپگرد فرمایید مشکلتون حل میشه

Mostafa2007
24th January 2013, 16:23
بادرود
دوستان آیا کسی با دیش گردان با این رسیور 100 آلفا مشکل نداره.با نرم افزار جدید 2013 اپدیت کردم اما در تنظیمات یوسالز زمانی که درجه طول جغرافیایی رو ثبت میکردم بعد از خارج شدن از قسمت تنظیمات و با عوض کردن کانال دباره تظیمات طول جغرافیایی صفر میشد .دچند بار این کار انجام دادم و ذخیره میکردم اما دباره صفر میشد
.ممنون از همه شما

سلام

در مورد تنظیمات یوزالز هم گفته و مشکل شما تایید میشه!
البته گاهی اوقات مسیر و جهت رو اشتباه چرخش میکنه و از مسیر مورد نظرتون رد میشه!! این مورد در استارمکس 100 آلفا دیده شد و تایید هم میشه.
حالا اگر در سایت مثلا ساپورت این موضوع رو مطرح کنید!! در وهله اول مشکل تکذیب شده و به شما میگن که مشکل دیده نشده و یا آپگرید کنید و یا سیم عوض کنید و یا یه لیوان آب بخورید درست میشه!!! اگر درست نشد مشکل از خودتونه! چون همه این مشکل رو ندارند!!
بعید میدونم این مشکلات رو حل کنند چون این موارد رو اصلا قبول نمیکنند و خیلی سریع تکذیب میکنند و نظر کارشناسی میدن که فلانی و فلان شخص مشکل نداره و یه لینک هم به خوردت خواهند داد در کل رسیور رو تعویض کنید و سراغ دستگاه دیگری بروید!! حالا چه دستگاهی! خودتان تحقیق کنید و بهترین رو انتخاب کنید.

قصد تخریب و یا تمجید از رسیور خاصی رو ندارم و هر برندی یک مشکلی داره! اما اینکه کسی بیاد و خیلی سرسختانه از این برند تعریف و تمجید کنه و به نحوی تبلیغی باشه برای شرکت رو اصلا قبول نمیکنم و نحواهم کرد.

ایرانی جماعت لایق بهترینها هستند و از خیلی موارد سر در می آورند. اما افرادی سود جو از این حسن نیت جماعت ایرانی به نفع خودشان استفاده میکنند.
خدا به راه راست هدایتشان کند. آمین

مصطفی

mosafer=22
25th January 2013, 05:13
سلام

در مورد تنظیمات یوزالز هم گفته و مشکل شما تایید میشه!
البته گاهی اوقات مسیر و جهت رو اشتباه چرخش میکنه و از مسیر مورد نظرتون رد میشه!! این مورد در استارمکس 100 آلفا دیده شد و تایید هم میشه.
حالا اگر در سایت مثلا ساپورت این موضوع رو مطرح کنید!! در وهله اول مشکل تکذیب شده و به شما میگن که مشکل دیده نشده و یا آپگرید کنید و یا سیم عوض کنید و یا یه لیوان آب بخورید درست میشه!!! اگر درست نشد مشکل از خودتونه! چون همه این مشکل رو ندارند!!
بعید میدونم این مشکلات رو حل کنند چون این موارد رو اصلا قبول نمیکنند و خیلی سریع تکذیب میکنند و نظر کارشناسی میدن که فلانی و فلان شخص مشکل نداره و یه لینک هم به خوردت خواهند داد در کل رسیور رو تعویض کنید و سراغ دستگاه دیگری بروید!! حالا چه دستگاهی! خودتان تحقیق کنید و بهترین رو انتخاب کنید.

قصد تخریب و یا تمجید از رسیور خاصی رو ندارم و هر برندی یک مشکلی داره! اما اینکه کسی بیاد و خیلی سرسختانه از این برند تعریف و تمجید کنه و به نحوی تبلیغی باشه برای شرکت رو اصلا قبول نمیکنم و نحواهم کرد.

ایرانی جماعت لایق بهترینها هستند و از خیلی موارد سر در می آورند. اما افرادی سود جو از این حسن نیت جماعت ایرانی به نفع خودشان استفاده میکنند.
خدا به راه راست هدایتشان کند. آمین

مصطفی

درود
ممنون از راهنماییتون و شما تنها کسی بودین که پاسخی دقیق در این مورد دادین چونکه من حتی با دایساک هم تنظیم کردم تنظیم موتر چند بار مسیر هاتبرد یا گاهن بدر از مسیر خارج میشد حدود چند ساعت من با این رسیور کار کردم به هر دری زدم همین گیرو داشت رسیور خودم نیست مال مشتریه چندین ساله کار نصب انجام میدم تا حالا با همچین موردی برخورد نکردم البته اینجا بیشتر رسیورها ایکلس یا سوپر مکس و استار مکس استفاده میکنند با برندهای دیگه کار نکردم اما همچین موردی رو در این رسیور دیدم حتی امشب هم رسیور دیگه ای رو آوردم وامتحان کردم شاید در حدود چهار ساعت البته بدونه دیش گردان فقط درجه و تنظیماتشو انجام میدادم که ببینم ایراد قبلی از کجا بوده این هم همون مشکلو داشت اما کمتر .به این شکل که بعد از دادن موقعیت مکانی جهتای مختلفو امتحان کردم دباره طول جغرافیایی صفر میشد .به این شکل که بعد از انتخاب چند مسیر حدود شیش هفت مسیر دباره صفر میشد .صد درصد نرم افزار یا سخت افزار رسیور مشکل داره . باز هم از شما ممنونم

MOHSEN27
25th January 2013, 12:32
بادرود
.ممنون از همه شما

الفا که من کار کردم خوب بود با گردون. ولی با نرم تفزار جدید را امتحان نکردم.یه سوال دارم ال ان بی شما روی گردون پرمیوم الیت نیست؟

ALEDAVOD
25th January 2013, 13:11
الفا که من کار کردم خوب بود با گردون. ولی با نرم تفزار جدید را امتحان نکردم.یه سوال دارم ال ان بی شما روی گردون پرمیوم الیت نیست؟

با ال الیت اصلا نمیچرخه موتور توفق کامل پیدا میکنه.

kami 2015
25th January 2013, 13:13
بادرود
.ممنون از همه شما

با دورد

دوست عـــــــزيز از موتوري و النبي استفـــــــاده ميگني البته من به اين مشگل خوردم ولـــــي با موتور StarMmax 10000 اشغال

اين مشكل را داشتـــــــــــــــم

MOHSEN27
25th January 2013, 15:56
با ال الیت اصلا نمیچرخه موتور توفق کامل پیدا میکنه.

درسته منم همین فکر را کردم .الفا دستگاه خوبیه سر همین شک داشتم.

mosafer=22
25th January 2013, 17:56
با دورد

دوست عـــــــزيز از موتوري و النبي استفـــــــاده ميگني البته من به اين مشگل خوردم ولـــــي با موتور StarMmax 10000 اشغال

اين مشكل را داشتـــــــــــــــم

درود دوست گرامی
ممنونم از شما ایرادی که من داشتم این بود که تنظیمات طول جغرافایی صفر میشد ولی عرض جغرافیایی محل تغییری نمی کرد البته در تنظیمات یوسالز .با رسیور دیگه استارمکس همین مدل امتحان کردم البته این بار بدون دیش و موتور بعد از چند بار تعویض ماهواره های مختلف یوسالزو چک میکردم دباره تنظیمات صفر بود

MOHSEN27
25th January 2013, 18:03
درود دوست گرامی
ممنونم از شما ایرادی که من داشتم این بود که تنظیمات طول جغرافایی صفر میشد ولی عرض جغرافیایی محل تغییری نمی کرد البته در تنظیمات یوسالز .با رسیور دیگه استارمکس همین مدل امتحان کردم البته این بار بدون دیش و موتور بعد از چند بار تعویض ماهواره های مختلف یوسالزو چک میکردم دباره تنظیمات صفر بود

میشه مدل موتورتون را هم بگید؟

mosafer=22
26th January 2013, 02:35
میشه مدل موتورتون را هم بگید؟

درود
رسیورو جایگزین رسیور سوپر مکس 1.1 کردم که با دیش گردون کار میکرد و نیازی ندیدم که موتورو ببینم چونکه موتور کاملا در مدار بود و تنظیم شده بود .حالا من اونو با دایساک راه اندازی کردم وحتی با دایساک هم چند بار از مدار خارج میشد هاتبر دو که تنظیم میکردم و موقعیتشو ثبت میکردم بعد از عوض کردن ماهواره موقعی که میرفتی روی کانالهای هاتبرد یک لحظه تصویر میومد و از مدار خارج میشد . حالا من سوالم اینه که چرا تو دو تا رسیور طول جغرافیایی در یوسالز صفر میشد .حتی به موتور هم وصل نباشه . بعد از عوض کردن چند ماهواره حتی بدونه موتور و وصل بودن سیم به دیش طول جغرافیایی صفر میشد .
آیا شما تا حالا با همچین موردی بر خورد کردین ؟و اگر همچین موردی داشتین را ه حلش چیه .چونکه با این شرایط من هیچگاه همچین رسیوری رو به مشتریام واسه دیش گردان پشنهاد نمیکنم .واتفاقا با دیش ثابت واسه هر کی بستم تا حالا مشکلی پیش نیومده و اونا راضی بودن.یا اینکه من مراحل تنظیمو اشتباه انجام دادم .

MOHSEN27
26th January 2013, 13:03
پس موتور ومدل موتور را هم نگاه کن همینطور لازم شد ال ان بی را عوض کن در ضمن با سیمکوتاه نزدیمپشت بوم هم تست بزن در ضمن مطمئنی تنظیمات را سیو میکنی.من کلا الان برای گردون استارمکس 5000 و استرانگ و ایکس کروز را پیشنهاد میدم استارمکس 5000 امتحانشوپس داده و دستگاه مطمئنی هست با الفا هم کار کردم مشکلی ندیدم.

keyvan2010
26th January 2013, 14:25
دوست عزیز
من با چند ال انبی الفا 100 وموتورپرمیوم 3000 اورجینال تست کردم با الایت جعبه سبز رنگ که تقلبی است موتور کار نمیکنه با استارست قدیمی مشکی رنگ پرمیوم hd ,hd2 بهتره با پرمیوم گلد بهتر جواب میده تعویض تمام سیم کشی با کابل 75 اهم کرمان هم انجام دادم البته تنظیمات یوزالس رو سیو میکنه که البته بازهم مشکل داره
خلاصه هزینه زیادی رو متحمل شدم درحالیکه با دستگاه قبلی اصلا مشکلی نداشتم حتی با تجهیزات فرسوده وبی کیفیت اسم دستگاه رو نام نمیبرم تا تبلیغ هیچ برندی نباشه
اما نتیجه :
الفا با یوزالس مشکل داره گاهی اوقات مسیر رو رد میکنه یا به مسیر نمیرسه؛ با دایسک 1.2 که اصلا هماهنگ نیست وجواب نمیده با دایسک کار نکن
در برخی فرکانسها مشکل دریافت دارید مثال صدا هست تصویر نیست با دستگاه دیگر تست شد داشت اما الفا نه
مثال :در مسیر ترکیه برخی فرکانسها چند روزی با کیفیت بالا تصویر دارید وبعد میبیند ندارید با دستگاه دیگر مشکلی نبود وتصویربا قدرت بالا جواب میداد
موتور با الفا 100 کندتر چرخش داره ولی با برندهای دیگرسریعتره که با اعصاب یوزر بازی میکنه
فکر میکنم پاور دستگاه که دو زوج خروجی 12 ولت داره نمیتونه برق مصرفی برد رو تامین کنه
تیونر هم مارک eardatek 11270fnpva 02261 میباشد که نسبت به شارپ از کیفیت پایین تری برخورداره
کنترل مقداری کندعمل میکنه وچینش دکمه ها یوزر پسند نیست
از بدیهاش گفتیم از خوبیاش بگیم تایطرفه وبا غرض نباشه:
در بحث شرینگ خوبه کانالها رو سریع باز میکنه سرعت بوت خوبی هم داره
پلیر خوبی هم هست تله تکست خوبی هم داره
تا اونجاییکه من با این دستگاه سروکله زدم ونتیجه نگرفتم کلا جعبه ای جهت دریافت شرینگ است نه رسیور
فکرکنم عطایش رو به لقایش ببخشید بهتر است چون ممکن است متحمل هزینه های جانبی زیادی شوید وتجهیزاتی هم روی دستتان بماند

کیوان 2010

keyvan2010
26th January 2013, 15:01
65810
این هم یک نما از تیونر اگر به عکسی ازپاور ونمای کلی جهت بررسی نیاز بود در سایت قرار میدم

کیوان 2010

keyvan2010
28th January 2013, 15:05
در کانالهای sd در ماهواره ترک یوزالس را برروی دایسک 1.2قرار دادم تا تنظیم دقیقتر داشته باشم
به مورد جالب توجه دیگری برخورد کردم که از زمانی که با انواع رسیور استفاده میکردم تا الفا 100تا به حال ندیده بودم
درکانال show turkبود که در عین ناباوری روی این کانال tgrt میامد اسم شوترک بود ولی محتوی ت ج رت که دوباره باتغییر به یوزالس کانال به show turk عوض میشد البته ناگفته نماند که در تغییر از یوزالس به دایساک موتور به سمت غرب مقداری حرکت میکند
این هم عکسی از این مشکل عجیب اساتید اگر نظری دارند بفرماییند تا مشکل را بتوانیم پیدا کنیم سخت افزاری است یا نرم افزاری؟ اگر فیلم هم خواستید میتونم بذارم که دقیقا ویدیو پید و....مشخص است تا بهتر بشه تصمیم گرفت

65949

Mostafa2007
29th January 2013, 15:51
در کانالهای sd در ماهواره ترک یوزالس را برروی دایسک 1.2قرار دادم تا تنظیم دقیقتر داشته باشم
به مورد جالب توجه دیگری برخورد کردم که از زمانی که با انواع رسیور استفاده میکردم تا الفا 100تا به حال ندیده بودم
درکانال show turkبود که در عین ناباوری روی این کانال tgrt میامد اسم شوترک بود ولی محتوی ت ج رت که دوباره باتغییر به یوزالس کانال به show turk عوض میشد البته ناگفته نماند که در تغییر از یوزالس به دایساک موتور به سمت غرب مقداری حرکت میکند
این هم عکسی از این مشکل عجیب اساتید اگر نظری دارند بفرماییند تا مشکل را بتوانیم پیدا کنیم سخت افزاری است یا نرم افزاری؟ اگر فیلم هم خواستید میتونم بذارم که دقیقا ویدیو پید و....مشخص است تا بهتر بشه تصمیم گرفت

65949

سلام
زمانیکه شما از یوزالز به دایسک تغییر میدهید! در همان صفحه در قسمت بالا (Anten Setting) قطعاً فرکانس شبکه TGRT یعنی 11981 قرار دارید! این مورد رو دقت کنید...!
با تغییر دایسک به 1.2 موتور شما مقداری (به علت باگ نرم افزاری) خواهد چرخید!! و کانال Show Turk شما سیگنالی کمتر خواهد گرفت! و فرکانس TGRT قویتر است و چون شما در آخرین مرحله Setting بر روی فرکانس TGRT بودید تیونر دستگاه فرکانس قویتر یعنی همان 11981 را به خورد CPU و .. خواهد دادو بعلت باگ نرم افزاری موجود، CPU پروسسور شبکه ایی که بر روی همان فرکانسی که در زمان ورود به Setting را داشته اید بجای شبکه ایی دیگر به نمایش خواهد گذاشت!

مصطفی

keyvan2010
30th January 2013, 13:32
سلام
زمانیکه شما از یوزالز به دایسک تغییر میدهید! در همان صفحه در قسمت بالا (Anten Setting) قطعاً فرکانس شبکه TGRT یعنی 11981 قرار دارید! این مورد رو دقت کنید...!
با تغییر دایسک به 1.2 موتور شما مقداری (به علت باگ نرم افزاری) خواهد چرخید!! و کانال Show Turk شما سیگنالی کمتر خواهد گرفت! و فرکانس TGRT قویتر است و چون شما در آخرین مرحله Setting بر روی فرکانس TGRT بودید تیونر دستگاه فرکانس قویتر یعنی همان 11981 را به خورد CPU و .. خواهد دادو بعلت باگ نرم افزاری موجود، CPU پروسسور شبکه ایی که بر روی همان فرکانسی که در زمان ورود به Setting را داشته اید بجای شبکه ایی دیگر به نمایش خواهد گذاشت!

مصطفی
بله مصطفی جان درست میفرمایید تست شد دقیقا فرکانس در anten setting همان 11981 بود که فرکانس tgrt است مشکل نرم افزاری است یا سخت افزاری؟

engnokia95
30th January 2013, 19:42
چه مدل یو اس بی وایرلسی برای الفا 100 بهتر جواب میده؟

mikel-mnb
1st February 2013, 02:07
میشه لطف کنین پچ استارمکس X100 ALFA_V1.07.6340بذارین باتشکر

moeinsj
4th February 2013, 15:49
چرا کانال های آخر لیستم برای خودش پاک و کم میشه؟

reza eshghii
4th February 2013, 16:11
وقتی روی هاتبرد سوییچ نصب میکنم بعضی از فرکانسها صفر میشن سیم کرمان صادراتی بستم وسه مدل سویچ تست کردم لطفا راهنمای کنید .ممنون

keyvan2010
4th February 2013, 17:56
وقتی روی هاتبرد سوییچ نصب میکنم بعضی از فرکانسها صفر میشن سیم کرمان صادراتی بستم وسه مدل سویچ تست کردم لطفا راهنمای کنید .ممنون

سعی کنید از سوییچرهای پرمیوم استفاده کنید درتستها این مدل بهتر جواب داده
استارمکس 100 کلا دستگاهی است که بازی زیاد در میاره باید تجهیزات با کیفیت
و گرانتری رو براش تهیه کنی تا با ذاءقه اش سازگار باشه
امیدوارم مشکلتان حل شود
موفق باشید

keyvan2010
4th February 2013, 18:03
چه مدل یو اس بی وایرلسی برای الفا 100 بهتر جواب میده؟
دوست عزیز
دو مدل Ralink 5370 و TP-LINK TL-WN727N با رسیور الفا100 سازگار است هستند
موفق باشید

keyvan2010
4th February 2013, 20:11
چرا کانال های آخر لیستم برای خودش پاک و کم میشه؟

دوست عزیز به تعداد کانالها توجه کن ببین تعداد درسته یا نه
اگر درقسمت فوریت اقدام به move کردن کانالها وچینش دلخواه داشتید به علت باگ نرم افزای که در این مدل وجود دارد چینش درقسمت all تمام ماهواره ها بهم میخورد اینهم از محسنات این دستگاه است
البته الفا 100 باگهای زیادی دارد که در این مدت کوتاه که باالفا سر میکنم دیدم من که دیگه انقدر مشکل دیدم بی حس شدم وتوجه ایی بهش نمیکنم چون پچ نویسهای استار مکس فقط تبلیغاتی کار میکنن مثل شرینگ بهتر اضافه شدن چند گزینه در منو و..... نه اصلاحات
موفق باشی

keyvan2010
4th February 2013, 20:29
باسلام استارمكس آلفا100دارم usbكار نمكنه مشگل چي ميتونه باشه؟
دوست عزیز با یک فلش با سرعت خوب تست کن من با فلش سری Nسونی زدم فلش رو یک مقدار دیر شناخت
ولی فلش شرکتteam color turn رو سریع شناخت

sadegh61
4th February 2013, 21:25

دوست عزیز مشکل شما مربوط میشه به نوع ال ان بی شم
از پرمیوم گولد استفده کن بیشترین سیگنال رو میده ومشکل صفر شدن بعضی فرکانسها کاملا برطرف میشه.
صد در صد تست شده و جواب داده موفق باشی

tayeb11
4th February 2013, 21:37
با سلام
من یک رسیور سوپر مکس مدل ft9950 super max 2 (از اون قدیمیها) و حالا نمی دونم چطور به کامپیوترم وصلش کنم با کابل com وسل کردم ولی کامپیوتر نمی شناسه، میشه لطفا راهنماییم کنید؟ ممنون

keyvan2010
5th February 2013, 19:11
با سلام
من یک رسیور سوپر مکس مدل ft9950 super max 2 (از اون قدیمیها) و حالا نمی دونم چطور به کامپیوترم وصلش کنم با کابل com وسل کردم ولی کامپیوتر نمی شناسه، میشه لطفا راهنماییم کنید؟ ممنون

دوست عزیز در بخش مربوط عنوان کنید زودتر به جواب میرسید

engnokia95
7th February 2013, 04:21
دو مدل Ralink 5370 و TP-LINK TL-WN727N
کیوات جان حدود قیمت این فلش هایی که نام بردی رو میتونی بگی چنده؟

keyvan2010
9th February 2013, 17:53
دو مدل Ralink 5370 و TP-LINK TL-WN727N
کیوات جان حدود قیمت این فلش هایی که نام بردی رو میتونی بگی چنده؟

دوست عزیز بنده فروشنده نیستم ولی حدود قیمتی 40هزار تومان میباشد
موفق باشید

m.nsat2
14th February 2013, 20:44
با سلام
متاسفانه من هم با این مشکل دستو پنجه نرم میکنم {مشکل یوژال در 100 الفا } 2الی3 ماهواره که جابجا میکنی صفر مشیه موقعیت..
دوستان مشکل برطرف نمیشه؟؟؟؟

keyvan2010
15th February 2013, 15:06
با سلام
متاسفانه من هم با این مشکل دستو پنجه نرم میکنم {مشکل یوژال در 100 الفا } 2الی3 ماهواره که جابجا میکنی صفر مشیه موقعیت..
دوستان مشکل برطرف نمیشه؟؟؟؟

دوست عزیز عده ایی این مشکل رو دارن ولی من این مشکل رو ندارم یک بار با کابل اخرین نرم افزا رو انتقال بده ریست فکتوری انجام بده موتور رو هم ریست کن وسرچ مجدد سعی کن از ال انبی پرمیوم گلد وکابل کرمان استفاده کنی نتیجه رو اعلام کن
البته الفا 100 مقداری باگ داره ودر یوزال گاهی دقیق روی مسیر قرار نمیگیره مخصوصا که از سمت غرب به شرق میری مشکلاتی دیده میشه به شرکت ایمیل هم زدم ولی جوابی نگرفتم
در فروم پشتیبان هم اگر مطرح بشه میگن مشکل تایید نمیشه مشکل از شماست
موفق باشی

m.nsat2
18th February 2013, 17:18
دوست عزیز عده ایی این مشکل رو دارن ولی من این مشکل رو ندارم یک بار با کابل اخرین نرم افزا رو انتقال بده ریست فکتوری انجام بده موتور رو هم ریست کن وسرچ مجدد سعی کن از ال انبی پرمیوم گلد وکابل کرمان استفاده کنی نتیجه رو اعلام کن
البته الفا 100 مقداری باگ داره ودر یوزال گاهی دقیق روی مسیر قرار نمیگیره مخصوصا که از سمت غرب به شرق میری مشکلاتی دیده میشه به شرکت ایمیل هم زدم ولی جوابی نگرفتم
در فروم پشتیبان هم اگر مطرح بشه میگن مشکل تایید نمیشه مشکل از شماست
موفق باشی

ممنون
ولی باید بگم قطعا مشکل از رسیور هست..
چون با یک رسیور 100 الفای دیگه هم که تست کردم همینطوری بود..
من احتمال میدم یا با موتور ست نیست یا با هر ال انبی مشکل داره..
موتورم...3000 پرمیوم ورژن 5..ال انبی هم استار مکث هم کروز گلد..

:confused::confused::confused:

keyvan2010
19th February 2013, 18:45
ممنون
ولی باید بگم قطعا مشکل از رسیور هست..
چون با یک رسیور 100 الفای دیگه هم که تست کردم همینطوری بود..
من احتمال میدم یا با موتور ست نیست یا با هر ال انبی مشکل داره..
موتورم...3000 پرمیوم ورژن 5..ال انبی هم استار مکث هم کروز گلد..

:confused::confused::confused:
متاسف شدم که مشکل حل نشد البته عرض کردم ال انبی گلد استفاده کنید چون من با چندین ال انبی ازجمله استارست استارمکس پرمیوم تست کردم با پرمیوم الایت سبز اصلا موتور نمیچرخه بهترین کیفیت فقط وفقط پرمیوم گلد ارجینال روی الفا جواب داد البته باشرکت دوباره مکاتبه کردم جوابی که دادند این بود که تست میکنن وجواب میدن که البته من چشمم اب نمیخوره که اینقدر اینها در این زمینه متخصص باشند
بیشتر به شرکت بیزنسی میخورن تا تولید کننده حرفه ایی مشکلاتشون رو با شخص دیگه ایی مطرح میکن خودشون توانایی حل مشکلات این چنینی رو ندارند وتوجیه هم نمیتونن بکنن دقت اگه کنی میبینی تمام پچها تبلیغاتی است شرینگ بهتر اضافه شدن چند گزینه در منو که البته اینها از پیش تعین شده است طی یه زمانبندی خاصی یه نرم افزار میدن
امیدوارم حرفه ایی عمل کنن ومشکلات اینچنینی رو حل کنند

sh.joomong
20th February 2013, 18:10
با سلام در شیرینگ هوایی کانالها کد شده به رنگ سبز و قرمز در میآیند ولی فقط کانالهای سبز به نمایش در میایند آیا طبیعی میباشد یا خیر .وچرا کانالهای قرمز باز نمیشوند.آیا نرم افزار جدیدتری باید وارد کنم؟ممنون از اینکه مرا راهنمایی میکنید.

paket
21st February 2013, 12:48
وای فای رو فقط با درگاه جدای یو اس بی باید خریدکرد یا رو خودش فعاله ؟؟ الفا 100 ?

m.nsat2
21st February 2013, 23:43
وای فای رو فقط با درگاه جدای یو اس بی باید خریدکرد یا رو خودش فعاله ؟؟ الفا 100 ?

نه دوست عزیز باید خرید کرد...

reza eshghii
22nd February 2013, 01:12
لطفا طریقه اپدیت الفا 100رو با کامپیوتر توضیح بدین. با تشکر

sh.joomong
23rd February 2013, 00:40
با سلام وخسته نباشید. منظور از اینکه عنوان سوال کردن من مورد ایراد قرار میگیرد و گفته میشود که با قسمت مدیریت " سوال مطرح شود چیست را متوجه نمیشوم ممنون میشوم برایم واضح تر آنرا بیان کنید.چون یکباره دیگر هم گویی این گونه سوال کرده بودم که باز هم به جواب نرسیدم و سیستم همین بیغام را برایم داده بود.یعنی سوالی که برسیده بودم به شخص مورد نظرم نرسیده بود. ممنون میشوم بیشتر راهنماییم نمایید.

ashkan nozad
23rd February 2013, 00:55
با سلام وخسته نباشید. منظور از اینکه عنوان سوال کردن من مورد ایراد قرار میگیرد و گفته میشود که با قسمت مدیریت " سوال مطرح شود چیست را متوجه نمیشوم ممنون میشوم برایم واضح تر آنرا بیان کنید.چون یکباره دیگر هم گویی این گونه سوال کرده بودم که باز هم به جواب نرسیدم و سیستم همین بیغام را برایم داده بود.یعنی سوالی که برسیده بودم به شخص مورد نظرم نرسیده بود. ممنون میشوم بیشتر راهنماییم نمایید.

با سلام
دوست عزیز این پیام ها که به شما ارسال می شود چند دلیل دارد که من یکی دو مورد
را توضیح میدم
اول به همین پستی که زده اید دقت کنید که در کدام بخش هست شما اگر که مشکلی در رابطه
با سایت داشتید باید در بخش مشکلات کاربران در مورد سایت پست می زدید نه در بخش رسیور
مدیری هم که این پست شما را می بیند چون ارتباطی با موضوع ندارد پست شما را حذف می کند
و سیستم هم برای شما پیام می دهد پس از این به بعد برای سوالهای خود بخش درست را انتخاب کنید
مورد دوم درست انتخاب نکردن عنوان یا درست نبودن سوال هست که باز هم به دلیل نا مفهوم بودن
حذف می شود
ولی بیشتر موارد مربوط به مورد اول هست
باز اگر مشکلی بود در بخش مشکلات کاربران مطرح کنید
موفق و پایدار باشید

keyvan2010
23rd February 2013, 14:36
با سلام در شیرینگ هوایی کانالها کد شده به رنگ سبز و قرمز در میآیند ولی فقط کانالهای سبز به نمایش در میایند آیا طبیعی میباشد یا خیر .وچرا کانالهای قرمز باز نمیشوند.آیا نرم افزار جدیدتری باید وارد کنم؟ممنون از اینکه مرا راهنمایی میکنید.
درود
دوست عزیز کانالهای سبز رنگ به معنی باز شدن بوسیله شرینگ است وکانالهای قرمز به معنی باز نشدن در حالت شرینگ میباشد
البته کانالهایی که قرمز رنگ هستند ولی کد انه را با سافتکم داده اید مانند شبکه سه باز میشوند
البته در الفا 100 برخی کانالها که قرمز رنگ هستند امکان باز شدن را دارند مانند برخی از کانالهای پریمافیلا
درکل قرمز رنگها باز نخواهند شد
موفق باشید

keyvan2010
23rd February 2013, 14:46
لطفا طریقه اپدیت الفا 100رو با کامپیوتر توضیح بدین. با تشکر

دستگاه رو با کابل به پورت comمتصل کنید وکلید پاور را از پشت خاموش کنید لودر را باز کنید پورcom خود را انتخاب کنید سپس روی opnکلیک کنید پچ مورد نظر را انتخاب کنید حال روی start کلیک کنید دکمه پاور دستگاه رو روشن کنید منتظر بمانید عملیات به پایان برسد
موفق باشید

احیاجوانمرد
23rd February 2013, 15:05
باسلام لطفا نرم افزار وکدهای رسیور نکس5000را برام ارسال کنید با تشکر

خالد محمودی فرد
23rd February 2013, 15:11
باسلام نحوه پرگروم کردن رسیور پریوم 10000 را راهنمایی کنید.[Only registered and activated users can see links]

keyvan2010
23rd February 2013, 15:56
باسلام نحوه پرگروم کردن رسیور پریوم 10000 را راهنمایی کنید.[Only registered and activated users can see links]

باسلام لطفا نرم افزار وکدهای رسیور نکس5000را برام ارسال کنید با تشکر
درود
دوستان عزیز
لطفا درخواستهای خود را در بخش مربوطه مطرح بفرمایید هم زودتر به شما مدیران پاسخ خواهند داد
وهم نظم تاپیکها بهم نمیخورد
موفق باشید

perdee
28th February 2013, 23:09
nss6 در مدار 95 درجه شرقی باز
نمیکنه.اگرکسی.گرفته.علام.کن یدباچه.ورژن.است.اسفند8/1391

zarbat
3rd March 2013, 17:56
سلام
هرکارمیکنم نمیشه سافتکم به x100alfa تزریق کنم یعنی اصلا توی لیست فلش نمیاد لطفا راهنمایی کنید
cncusa
3rd March 2013, 18:34
[QUOTE=ALEDAVOD;267005]
درود
​قیمت مناسب برای ریسیور ای استار 30000 چقدره؟ در محل ما 450000 تومن بفروش میرسه ایا مناسبه؟

sinasat2010
4th March 2013, 03:33
سلام
هرکارمیکنم نمیشه سافتکم به x100alfa تزریق کنم یعنی اصلا توی لیست فلش نمیاد لطفا راهنمایی کنید
از این سافتکم استفاده کنید

vampire
4th March 2013, 12:23
با سلام خسته نباشد میخوام رسیور 10 بتا بگیرم میخواستم بدونم فرمت های flv . wma رو ساپورت میکنه و میشه باهاش شبکه های کارتی رو ضبط کرد یا مثل هم رده های خودش که cpu ali 3606 دارن هنوز مشکل داره میخوام این رسیور با استارت 2000 ace عوض کنم ارزش داره ببخشید سوالاتم زیاد شد.

paket
5th March 2013, 03:01
شرینگ اینترنتی الفا ۱۰۰ قطع شده ؟؟؟ امروز هر کاری کردم وصل نشد !!! نیشه راهنماییم کنید !

vampire
5th March 2013, 14:20
با سلام خسته نباشد میخوام رسیور 10 بتا بگیرم میخواستم بدونم فرمت های flv . wma رو ساپورت میکنه و میشه باهاش شبکه های کارتی رو ضبط کرد یا مثل هم رده های خودش که cpu ali 3606 دارن هنوز مشکل داره میخوام این رسیور با استارت 2000 ace عوض کنم ارزش داره ببخشید سوالاتم زیاد شد.

keyvan2010
5th March 2013, 21:17

درود
دوست عزیز 10 بتا هم از خانواده 100 الفا است و cpu ali 3606 میباشد پس مشکل هنوز هست
اکثر فرمتها ساپورت میشود ولی توصیه اینکه خودتون رو با استار مکس درگیر نکنید
من که خیری ازش ندیدم هنوزهم با الفا 100مشکل دارم
موفق باشید

rahman1643
6th March 2013, 02:28
سلام.
x10 beta شیرینگ رایگانش استارت نمیشه.کارهای انجام شده:
ریختن تمامی پچ های جدید و قدیمی و بارها reset factury کردن و بارها سرچ مجدد و تست.(با usb و کابل)
دقیقا مانند آموزش راه ها رو رفتن
اینترنت رسیده به ریسیور و برنامه های اینترنتی کارمیکنن اماشیرینگ رو disconnect مونده.
بارها دکمه f1 در تب servers فشار داده شده و به سوال پاسخ بله دادم.
با 3 نوع مودم و 3 نوع اینترنت و 2نوع کابل معمولی و کراس تست شده.
f1+000 زده شده.
مودم اتو کانکت هست و f1+777 هم میزنی راحت هربار آی پی میگیره.
(ریسیور هم نو هست و استفاده نشده بوده قبلا از اکانتش)
یکی دیگه بود راحت استارت خورد این یکی قاطی کرده.لطفا راهنمایی کنید مشتری مغزم رو خورده کم مونده سی سی کم 1ساله بخرم رایگان بهش بدم مغزم رو نخوره!!!

ALEDAVOD
6th March 2013, 03:19
سلام.
x10 beta شیرینگ رایگانش استارت نمیشه.کارهای انجام شده:
ریختن تمامی پچ های جدید و قدیمی و بارها reset factury کردن و بارها سرچ مجدد و تست.(با usb و کابل)
دقیقا مانند آموزش راه ها رو رفتن
اینترنت رسیده به ریسیور و برنامه های اینترنتی کارمیکنن اماشیرینگ رو disconnect مونده.
بارها دکمه f1 در تب servers فشار داده شده و به سوال پاسخ بله دادم.
با 3 نوع مودم و 3 نوع اینترنت و 2نوع کابل معمولی و کراس تست شده.
f1+000 زده شده.
مودم اتو کانکت هست و f1+777 هم میزنی راحت هربار آی پی میگیره.
(ریسیور هم نو هست و استفاده نشده بوده قبلا از اکانتش)
یکی دیگه بود راحت استارت خورد این یکی قاطی کرده.لطفا راهنمایی کنید مشتری مغزم رو خورده کم مونده سی سی کم 1ساله بخرم رایگان بهش بدم مغزم رو نخوره!!!
منم با 10 بتا این مشکل و داشتم
فقط فلشش نکردم ببینم درست میشه یا نه زیر قیمت ردش کردم رفت

rahman1643
6th March 2013, 04:08
منم با 10 بتا این مشکل و داشتم
فقط فلشش نکردم ببینم درست میشه یا نه زیر قیمت ردش کردم رفت
سلام بر دوست قدیمی خودم.خیلی ارادت داریم/
بالاخره پس از چند ساعت ور رفتن و سرو کله زدن مشکل حل شد[Only registered and activated users can see links]

بنا به دلیلی هنگامی که دکمه f1 رو میزدم (حتی پس از 50 بار پشت سرهم زدن و ok کردم)فقط پیغام زیر میومد:
do you want to delete gshare servers?
مشکل اینگونه حل شد:
روی تمام سرور ها از 1 تا 40 یکی یکی رفتم و دکمه قرمز کنترل (delete) رو زدم و ok کردم .سپس روی سرور شماره 40 که رفتم و یک بار f1 رو زدم دوباره پرسید:
do you want to delete gshare server?
زدم ok و باز دوم بالاخره پیغام خوشایند
do you want to replace by default servers
اومد!!!ok که زدم شیرینگ یک ساله استارت خورد و تاریخ زد و connected all شد.

omid1744
7th March 2013, 14:58
مشکل با فرکانس 11881درماهواره بدر دررسیور استارمکس ایکس 100الفا شبکه های شما وتماشا ونمایش ودیگر شبکه ها برروی این فرکانس با سیکنال 60درصد نو سیکنال نمایش میدهند.لطفا راهنمایی نمایید.

این ورزن اخرین نرم افزاررسیور می باشید
1.08.7540

omid1744
8th March 2013, 01:32
سلام دوستان
امشب هم کسی بهما پاسخ نداد الداود عزیز شما جواب بدهید.مرسی

ALEDAVOD
8th March 2013, 03:44
مشکل با فرکانس 11881درماهواره بدر دررسیور استارمکس ایکس 100الفا شبکه های شما وتماشا ونمایش ودیگر شبکه ها برروی این فرکانس با سیکنال 60درصد نو سیکنال نمایش میدهند.لطفا راهنمایی نمایید.

این ورزن اخرین نرم افزاررسیور می باشید
1.08.7540

عزیز این دستگاه اگر تیونر دومش به یه ال دو خروجه مثل اسکای مکس وصل باشه دیگه شما نمیتونید خیلی از شبکه های هاتبرد و ببینید
در حقیقت تداخل سیگنال بوجود میاره که برای خودم هم جالب بود که این دیگه چه جورشه
شما
اول سیم تیونر دوم را دربیارید و چک کنید
و باز هم از تنظیم بودن 11881 مطمئن شوید
و یکبار هم بدون سوییچ امتحان کنید
در آخر با یک رسیور فول دیگه هم تست کنید
اگر جواب گرفتین ببیان مطرح کنید شاید همین مشکل هم برای دوستان تکرار بشه براشون تجربه کاری محسوب بشه.
ممنون

ALEDAVOD
8th March 2013, 03:47
سلام بر دوست قدیمی خودم.خیلی ارادت داریم/
بالاخره پس از چند ساعت ور رفتن و سرو کله زدن مشکل حل شد[Only registered and activated users can see links]

بنا به دلیلی هنگامی که دکمه f1 رو میزدم (حتی پس از 50 بار پشت سرهم زدن و ok کردم)فقط پیغام زیر میومد:
do you want to delete gshare servers?
مشکل اینگونه حل شد:
روی تمام سرور ها از 1 تا 40 یکی یکی رفتم و دکمه قرمز کنترل (delete) رو زدم و ok کردم .سپس روی سرور شماره 40 که رفتم و یک بار f1 رو زدم دوباره پرسید:
do you want to delete gshare server?
زدم ok و باز دوم بالاخره پیغام خوشایند
do you want to replace by default servers
اومد!!!ok که زدم شیرینگ یک ساله استارت خورد و تاریخ زد و connected all شد.

ممنون رحمان جان
راهکار جالبی بود موفق باشی عزیز

samad12
8th March 2013, 12:49
با درود به همه دوستان من حدود سه ماهه x100 آلفا گرفتم و با پچ های قبلی مشکلی نداشتم ولی آخرین پچ نسخه 1.08.75 بعد از چند روز ریختن مشکل قطع صدا رو شبکه های کارتی داره .دو سه روز اول این مشکل وجود نداره ولی بعدش صدا رو کارتی ها قطع میشه.تموم روش ها رو امتحان کردم از جمله ریست فاکتوری انتقال پچ با کابل و غیره اما نتیجه نداد .گویا مشکل از نرم افزاه .در ضمن کنترلش زیادی کنده و خسته کننده :10:دوستان اگه مشکل مشابه دارن اعلام کنن و یا اگه راهکاری دارن .با سپاس

keyvan2010
8th March 2013, 17:19
با درود به همه دوستان من حدود سه ماهه x100 آلفا گرفتم و با پچ های قبلی مشکلی نداشتم ولی آخرین پچ نسخه 1.08.75 بعد از چند روز ریختن مشکل قطع صدا رو شبکه های کارتی داره .دو سه روز اول این مشکل وجود نداره ولی بعدش صدا رو کارتی ها قطع میشه.تموم روش ها رو امتحان کردم از جمله ریست فاکتوری انتقال پچ با کابل و غیره اما نتیجه نداد .گویا مشکل از نرم افزاه .در ضمن کنترلش زیادی کنده و خسته کننده :10:دوستان اگه مشکل مشابه دارن اعلام کنن و یا اگه راهکاری دارن .با سپاس
درود
دوست عزیز لطفا ریست فکتوری وبعد سرچ مجدد کنیدبه احتمال یقین مشکلتان حل خواهد شد
موفق باشید

sadegh61
9th March 2013, 19:54
از لحاظ کنترل و سرعت خداییش حرف نداره
شما با دستگاههای دیگه کار نکردی فکر میکنی این کنده
آی استار 40000که اصلا حال گیریه

keyvan2010
10th March 2013, 13:26
از لحاظ کنترل و سرعت خداییش حرف نداره
شما با دستگاههای دیگه کار نکردی فکر میکنی این کنده
آی استار 40000که اصلا حال گیریه
درود
دوست عزیز کامنت شما در این تاپیک چه مفهومی داره ,من متوجه نشدم توضیح بیشتری بدهید
تاپیک پرسش وپاسخ است الفا100است, اگر منظورتان مقایسه است ,در بخش راهنمایی خرید رسیور بحث کنید که دوستان دیگه هم بتونن در بحث شرکت کنن ونظم تاپیکها بهم نخوره
موفق باشی

engnokia95
10th March 2013, 18:43
با سلام
آیا راهکاری برای دیدن فایلهای ظبط شده از رسیور در کامپیوتر وجود دارد؟(ظبط شبکهای کارتی)
دوم:مگه نباید دو شبکه هم فرکانس رو در آن واحد بشه نگاه و ظبط کرد پس این شبکه ورزش و شبکه 3 چه مرگشونه که هر دو رو ی فرکانسن ولی نمیشه در آن واحد یکیشونو نگا کردو اون یکی رو ظبط کرد.
سوم:این دسگاه واقعا تصویر در تصویر نداره؟ فاجعه س
با تشکر

keyvan2010
11th March 2013, 15:03
با سلام
آیا راهکاری برای دیدن فایلهای ظبط شده از رسیور در کامپیوتر وجود دارد؟(ظبط شبکهای کارتی)
دوم:مگه نباید دو شبکه هم فرکانس رو در آن واحد بشه نگاه و ظبط کرد پس این شبکه ورزش و شبکه 3 چه مرگشونه که هر دو رو ی فرکانسن ولی نمیشه در آن واحد یکیشونو نگا کردو اون یکی رو ظبط کرد.
سوم:این دسگاه واقعا تصویر در تصویر نداره؟ فاجعه س
با تشکر
درود
دوست عزیز
1-برای دیدن فایلهای ضبط شده کانالهای کارتی در کامپیوتر راهی نیست فقط در رسیور باید مشاهده کنید
2-بله البته در شبکه های ازاد میشود جابجایی کانال داشت وکانال مورد نظر رو ضبط کرد ولی در شبکه های کارتی که شبکه 3و ورزش نیز کارتی محسوب میشود ویا شبکه های کارتی دیگر هم فرکانس هنگام ضبط قادر به تعویض کانال نمیباشید ودستگاه فقط روی ان کانال کارتی میماند تا عملیات ضبط به پایان برسد
3-تصویر در تصویر هم وجود ندارد بله دستگاه درحد فاجعه میباشد
فقط جعبه ایی جهت شرینگ میباشد
موفق باشید

saeed 96
12th March 2013, 16:03
باسلام خدمت دوستان واساتید محترم.پس ازاینکه به یکی ازرسیورهای alfa 100 نرم افزار 1.

8 رو واردکردم به مشکل برخوردم که اکثرکانالهاروفرکانس خودش نمیاد.مثلاروفرکانس 11747 به جای pmc کانالهای فرکانس 10719 میاد وpmc روفرکانس 12756 میاد.که دراین حالت که کانالهاروفرکانس خودشون تعریف نشوداکثرکانالهای کارتی نیزبازنمیشود.لازم به ذکراست که کانال animal planet hd-france2-nt1 بازبدون فریزولی اکثرکانالهاقطع میباشد.چندبارباکابل اپگریدوریست فکتوری کردم ولی فایده ای نداشت.درقسمت lnb type وقتی روی گزینه 09750 میزارم تاحدودی درست میشه ولی روفرکانس sky-prima fila همچنان هست.رو alfa100 های دیگه هیچ مشکلی ندارم.ممنوم میشم اگه کسی راهی بلده جواب بده

keyvan2010
12th March 2013, 21:40
باسلام خدمت دوستان واساتید محترم.پس ازاینکه به یکی ازرسیورهای alfa 100 نرم افزار 1.

8 رو واردکردم به مشکل برخوردم که اکثرکانالهاروفرکانس خودش نمیاد.مثلاروفرکانس 11747 به جای pmc کانالهای فرکانس 10719 میاد وpmc روفرکانس 12756 میاد.که دراین حالت که کانالهاروفرکانس خودشون تعریف نشوداکثرکانالهای کارتی نیزبازنمیشود.لازم به ذکراست که کانال animal planet hd-france2-nt1 بازبدون فریزولی اکثرکانالهاقطع میباشد.چندبارباکابل اپگریدوریست فکتوری کردم ولی فایده ای نداشت.درقسمت lnb type وقتی روی گزینه 09750 میزارم تاحدودی درست میشه ولی روفرکانس sky-prima fila همچنان هست.رو alfa100 های دیگه هیچ مشکلی ندارم.ممنوم میشم اگه کسی راهی بلده جواب بده
درود
دوست عزیز ااز بکاپ استفاده نکنید ریست فکتوری سرچ مجدد کنید اگر بازهم مشکل داشتید نرم افزار ارجینال را بزنید وسپس اخرین نرم افزار را بزنید ریست فکتوری کنید وسپس سرچ مجدد کنید و اعلام نتیجه کنید

saeed 96
13th March 2013, 04:17
بادرود فراوان من قبلانرم افزار اریجینال رو زدم ومراحلی که شما فرمودین رو امتحان کردم.ولی هیچ فایده ای نداشت دوست عزیزم.بدون بکاپ هم فرقی نمیکنه.درحالی که هرهفته بکاپ روبه روزمیکنم وتوماه گذشته به 30 تاازاین مدل زدم هیچ مشکلی نداشت.واقعاازلحاظ سرعت بازکردن کانال ونبودفریزونسبت به قیمتش خیلی خوبه.ولی درموردیکی به مشکل برخوردم که درحالت قسمت lnb type روی universal تافرکانس 11662 سیگنال میده باقی فرکانسها از12756سیگنال میده.ودرحالت lnb type روی 09750 تافرکانس 11919 سیگنال میده.وبه گردان که نصب کردم چه در حالت usals و diseqc هیچ عکس العملی نشون نمیده وحرکت نمیکنه .بایک سیم دیگه وlnb premium-starmax-lazer تست کردم افاقه نکرد به نظرشمامشکل ازکجاست.

keyvan2010
13th March 2013, 14:00
بادرود فراوان من قبلانرم افزار اریجینال رو زدم ومراحلی که شما فرمودین رو امتحان کردم.ولی هیچ فایده ای نداشت دوست عزیزم.بدون بکاپ هم فرقی نمیکنه.درحالی که هرهفته بکاپ روبه روزمیکنم وتوماه گذشته به 30 تاازاین مدل زدم هیچ مشکلی نداشت.واقعاازلحاظ سرعت بازکردن کانال ونبودفریزونسبت به قیمتش خیلی خوبه.ولی درموردیکی به مشکل برخوردم که درحالت قسمت lnb type روی universal تافرکانس 11662 سیگنال میده باقی فرکانسها از12756سیگنال میده.ودرحالت lnb type روی 09750 تافرکانس 11919 سیگنال میده.وبه گردان که نصب کردم چه در حالت usals و diseqc هیچ عکس العملی نشون نمیده وحرکت نمیکنه .بایک سیم دیگه وlnb premium-starmax-lazer تست کردم افاقه نکرد به نظرشمامشکل ازکجاست.
درود
دوست عزیز مشکل نداشتن قدرت کیفیت در برخی از فرکانسها است یا تصویر کانال دیگری بجای کانال مورد نظر است این مشکل رو من هم داشتم که البته حلش کردم اگر بتونید عکسی از قسمت تنظیمات انتن را بگذارید تا تنظیمات رو ببینم بهتر میتونم کمک کنم میتونی به این پست هم یه نگاهی بکنی البته مشکل رو برادر عزیزم مصطفی 2007 حل کرد واقعا برای استارمکس متاسف شدم البته الفا کیفیت مناسبی ندارد
به مشتریان پیشنهاد نکنید فقط جعبه ایی جهت شرینگ است درمورد حرکت نکردن موتور از ال انبی پرمیوم گلد استفاده کن مشکل حل میشود
پرسش و پاسخ درمورد رسیور دو تیونره StarMmax X100 ALFA & 10 BETA فقط در این تاپیک - صفحه 9 ([Only registered and activated users can see links])

saeed 96
13th March 2013, 15:31
سلام دوست عزیزم دستگاه ازلحاظ قدرت سیگنال مشکلی نداره. درحالت universal همه کانالها میاد ولی مشکل اینه که ازفرکانس 10719 تا11662 کانالهاروفرکانس خودش میادولی باقی کانالهافقط درحالت blind scan اونم روی فرکانسهای دیگرخارج ازمحدوده میاد که دراین حالت کانالهای کارتی این فرکانسهارونمیتونه بازکنه.دقیقاهمان مشکلی که یه سری ازstarsat x97 هایی که تقریبا3سال پیش به بازاراومده بودداشت.هرنرم افزاری زدم وهرتغییراتی دادم درست نشد .فقط وقتی lnb type رو09750 قرارمیدم ازفرکانس 10719 تا11919 کانال هاروفرکانس واقعی خودش میاد.باقی کانالهابازم روفرکانس غیرواقعی خودش میاد.اگه باچنین مشکلی برخوردکردین راهنمایی کنید.درضمن قبول دارم که این دستگاه ازلحاظ کیفیت تصویروگرافیک وکنترل مشکل داره ولی ازلحاظ سرعت بازکردن ونبودفریزوقیمتش خوبه.به نظرشماباتغییرات درقسمت lnb type میشه درستش کرد یامشکل نرم افزاری یا سخت افزاری داره.باتشکر.

keyvan2010
13th March 2013, 19:14
سلام دوست عزیزم دستگاه ازلحاظ قدرت سیگنال مشکلی نداره. درحالت universal همه کانالها میاد ولی مشکل اینه که ازفرکانس 10719 تا11662 کانالهاروفرکانس خودش میادولی باقی کانالهافقط درحالت blind scan اونم روی فرکانسهای دیگرخارج ازمحدوده میاد که دراین حالت کانالهای کارتی این فرکانسهارونمیتونه بازکنه.دقیقاهمان مشکلی که یه سری ازstarsat x97 هایی که تقریبا3سال پیش به بازاراومده بودداشت.هرنرم افزاری زدم وهرتغییراتی دادم درست نشد .فقط وقتی lnb type رو09750 قرارمیدم ازفرکانس 10719 تا11919 کانال هاروفرکانس واقعی خودش میاد.باقی کانالهابازم روفرکانس غیرواقعی خودش میاد.اگه باچنین مشکلی برخوردکردین راهنمایی کنید.درضمن قبول دارم که این دستگاه ازلحاظ کیفیت تصویروگرافیک وکنترل مشکل داره ولی ازلحاظ سرعت بازکردن ونبودفریزوقیمتش خوبه.به نظرشماباتغییرات درقسمت lnb type میشه درستش کرد یامشکل نرم افزاری یا سخت افزاری داره.باتشکر.

درود
دوست عزیزم ازاین دستگاه مزخزف تعریف نکن دستگاه باید کیفیت سخت افزای خوبی داشته باشه
سرعت تعویض کانال یا جیشیر یه پروتکل من دراوردی که مهم نیست ارامش وبدون دردسر بودن مهمه
پستهای منو اگه ببینی متوجه قضیه میشی چقدر هزینه پایش دادم میشد باهاش فورست 9200 پلاس بخرم پس قیمت مهم نیست فقط کیفیت
اما در مورد مشکل برق مصرفی که 2تا تیونر میکشه به نظر من پاور قدرت اون رو نداره که تغذیه کامل رو به دستگاه داشته باشه پاور2 زوج 12 ولتی دار ه که در روی برد به 18 ولت تغییر میده تا تیونر کم نیاره که البته به نظر بعضی اساتید خوبه ولی به نظرمن که با این سرطان زندگی میکنم بهتر بود این عمل در قسمت پاور انجام میشد حال که نشده نمیدانم چرا مهندسین چینی از یک خازن نزدیک تیونر استفاده نکرده اند ان را هم دریغ کرده اند ومشکلات اینچنینی درست کرده اند البته بحثهای زیادی درمورد الفا 100
است
تنظیمات ال انبی رو روی یونیورسال بگذاریدو یک عکس از قسمت تنظیمات بگذاریدو روی یک فرکانس که کیفیت صفر دارد تا بتوان تشخیص داد مشکل از توینر است یا از تنظیمات و زودتر به نتیجه برسیم
که مشکل از تیونر است یا ازتنظیمات تا نتیجه بهتری بگیریم
موفق باشی

keyvan2010
13th March 2013, 19:56
سعید عزیز
در پستهای قبلی گفتی موتور نمیچرخه ایا ال انبی رو تست کردید کابل انتن مرغوب کرمان استفاده کنید سعی کنید طول سیم هم کم باشد تستها راانجام بدهید همرا ه عکس از تنظیمات اعلام نتیجه کنید
موفق باشید

saeed 96
14th March 2013, 05:33
سلام.دوست عزیزم باتوضیحات کاملی که من دادم اصلانیازی به گذاشتن عکس نیست.من به شخصه قصدتعریف کردن از دستگاهی روندارم .نظراکثرکاربران مهمه که کاملاراضین .ارامش برای مشتری اینه که بدون فریز وباسرعت بالای بازکردن کانال های کارتی لذت ببرن.دستگاهی که شیرینگ هوایی بااین قدرت داره حتما gshare باسرورهای خوبی داره.قبلا خدمت شماعرض فرمودم که باکابل وال ان بی وحتی موتورگردان های چندین مارک معتبرتست کردم ولی اصلاکوچکترین تغییری نکرد.برای خودمنم خیلی عجیبه.اگه مشکل ازتیونریاپاورباشه پس چراهمه کانالهاباکیفیت خیلی بالابدون فریزمیاد.discovery hd-hbo hd-d8-nt1-france 2-n premium1-2-3-4میاد ولی درحالت universal تافرکانس 11662 ودرحالت lnb type روی 09750 تافرکانس 11919 روفرکانس اصلی خودش .باقی کانالهاروفرکانس غیرواقعی خودش میاد.واقاممنون میشم اگه درمورداین مشکل راهکاری داریدلطف بفرمایید.باتشکر

keyvan2010
14th March 2013, 12:50
سلام.دوست عزیزم باتوضیحات کاملی که من دادم اصلانیازی به گذاشتن عکس نیست.من به شخصه قصدتعریف کردن از دستگاهی روندارم .نظراکثرکاربران مهمه که کاملاراضین .ارامش برای مشتری اینه که بدون فریز وباسرعت بالای بازکردن کانال های کارتی لذت ببرن.دستگاهی که شیرینگ هوایی بااین قدرت داره حتما gshare باسرورهای خوبی داره.قبلا خدمت شماعرض فرمودم که باکابل وال ان بی وحتی موتورگردان های چندین مارک معتبرتست کردم ولی اصلاکوچکترین تغییری نکرد.برای خودمنم خیلی عجیبه.اگه مشکل ازتیونریاپاورباشه پس چراهمه کانالهاباکیفیت خیلی بالابدون فریزمیاد.discovery hd-hbo hd-d8-nt1-france 2-n premium1-2-3-4میاد ولی درحالت universal تافرکانس 11662 ودرحالت lnb type روی 09750 تافرکانس 11919 روفرکانس اصلی خودش .باقی کانالهاروفرکانس غیرواقعی خودش میاد.واقاممنون میشم اگه درمورداین مشکل راهکاری داریدلطف بفرمایید.باتشکر
درود دوست عزیز
بله این الفا 100 در اکثر فرومها ببینی از دیگر دستگاهها تاپیک مشکلاتش تعداد صفحات بیشتری داره
با یوزالژهماهنگ نیست مخصوصا در مسیر غرب به شرق دقیق روی مسیر قرار نمیگیره در دایساک 1.2
اصلا موتور حرکت نمیکنه فقط صدای موتور در میاد در منوی فوریت قادر به حرکت صفحه ایی بصورت 10تا10نیستید کنترل دستگاه دارای چینش مناسبی نیست دکمه فو وست مخالف هم است دکم اینفو باید جدا وتک باشد کیفیت تصویر چه در hdوچه در sd افتضاح است , cpu ali هم که دیگه همه مشکلاتشو میدونن واحتیاجی به توضیح نیست و دستگاه با تغییر نام کانال با سرچ مجدد نمیتونه نام کانال رو تصحیح کنه و.....که مجال توضیح نیست
نرم افزار دارای باگهای زیادی است که در کامنتهای قبلی براتون لینک عکس رو گذاشته بودم وشرکت اصلا به اون توجه نداره حتی با شرکت هم تماس گرفتم ولی فعلا نتیجه ایی نداشت
شما فقط روی کانالهای کارتی زوم کردین وکیفیت رو ازاین دریچه میبیند برای همین هم هست که شرکت استار مکس مدل 200 رو با یک اسی برای رفع دیلای روی اون کارگذاشته وتبلیغ کانالهای اسکای رو میکنه و مدلهای بی کیفیت خودشو به ما میفروشه چون میدونه ما دنبال چی هستیم درمورد جی شیر هم یه سرچ درمورد شرکت گلوبال بکن ببین چی دستگیرتون میشه وچه برندهای رو تولید میکنه وببین وقتی رو استار مکس مشکل در باز کردن کانال کارتی میشه صدای چه برند های دیگه ایی در میاد
بحث در مورد این سرطان زیاده من از دستگاه وساپورتش کاملا ناراضی هستم
اما در مورد توضیحات شما کاملا روشن گفتین ولی فکر نکنم گذاشتن یک عکس خیلی سخت باشه منهم برای حل مشکل این کار رو کردم این رو خواستیم که حرف و راهنمایی درست کنیم واساتید دیگر هم بتونن نظر بدن

موفق باشید

saeed 96
15th March 2013, 20:58
سلام دوست عزیزم اگه موتورگردان رورسیورشما صدامیده ولی حرکت نمیکنه مشکل ازموتوره احتمالاچرخ دنده های درون موتورمشکل داره یاشل شده یاردمیکنه.مشکل ازرسیورتون نیست.ازچه مارک موتوراستفاده میکنید؟بنده کاملاازاین مدل راضی ام.ودرچندین موردکه به موتوروصل کردم کوچکترین مشکلی نداشت.فقط دراین یک موردبه مشکل برخوردم که خواستم نظراساتیدودوستان روجویابشم.ازشمانیزبه خاطرراهکارها ونظرات تخصصی وکاملی که درمورداین مشکل خاص که کاملاتوضیح دادم فرمودین نهایت تشکررادارم.موفق باشید.

keyvan2010
16th March 2013, 13:57
سلام دوست عزیزم اگه موتورگردان رورسیورشما صدامیده ولی حرکت نمیکنه مشکل ازموتوره احتمالاچرخ دنده های درون موتورمشکل داره یاشل شده یاردمیکنه.مشکل ازرسیورتون نیست.ازچه مارک موتوراستفاده میکنید؟بنده کاملاازاین مدل راضی ام.ودرچندین موردکه به موتوروصل کردم کوچکترین مشکلی نداشت.فقط دراین یک موردبه مشکل برخوردم که خواستم نظراساتیدودوستان روجویابشم.ازشمانیزبه خاطرراهکارها ونظرات تخصصی وکاملی که درمورداین مشکل خاص که کاملاتوضیح دادم فرمودین نهایت تشکررادارم.موفق باشید.
درود
دوست عزیز استاد گرامی خوشحالم که از الفا 100 راضی هستی
اگر دقیق مطالب رو میخوندی متوجه میشدی که ایراد از موتور نیست در دایساک 1.2 دستگاه باگ نرم افزاری داره با چندین برند تست گرفتم در دایساک 1.2 فعلا فقط استرانگ در تستها خوب جواب داده در مورد تعمیر, موتور پرمیوم ارجینال 3000 از تمام ازمایشات سربلند بیرون اومده و 3سال بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه چرخ دنده ها سالمند وشفت هیچ لقی نداره اگر لطف کنید و راهنمایی کنید که درمورد فوریت ویوزالز وکیفیت تصویر هم ویا حجم مشکلات در فرومها هم ویا شرینگ گلوبال توضیح بدید ممنون میشم
حتما مشکل بی کیفیتی تصویر از tvمن میباشد والفا 100با این قیمت بهترین است نه عزیز
در بخش راهنمایی خرید ببیند باین مبلغ چه برندهایی واقعا بهتر از الفا100گرفت مثل
CubeRevo 250 HD
یه نگاهی هم به این لینک داشته باشید
معرفی رسیور جدید استارمکس StarMmax X200 هم خانواده 100 آلفا با قیمت باور نکردنی ([Only registered and activated users can see links])این هم عکس از تیونر بی کیفیت چینی عکس گذاشتن هم سخت نیست

67749
صحبتهای شما هم از جنس فروم همسایه است

موفق باشید

mohammadd
18th March 2013, 22:36
سلام دوستان ايا اكانت g shareهم مثل الانتcccamاست اگر بله چطور ميتوان مشخصات ان را از اين رسيور برداشت ونگهداشت تا در صورت نياز مجددا به اين رسيور تزريق كنم منظورم host port user pass

سراج
27th March 2013, 23:06
با سلام و درود و خدا قوت خدمت همه عزیزان و دوستان گرامی ایا الان کاری میتوان کرد تا پکیج ابست که شبکه زیبای اکشن و انیمالز دارد در رسیور 100 الفا استار مکس سیگنال بدهد که قابل استفاده باشد دوستانیکه در این مورد توانا بودند دریغ نکنند؟با کمال تشکر و ارزوی سالی خوش برای همه

diji turk
28th March 2013, 12:43
با سلام و درود و خدا قوت خدمت همه عزیزان و دوستان گرامی ایا الان کاری میتوان کرد تا پکیج ابست که شبکه زیبای اکشن و انیمالز دارد در رسیور 100 الفا استار مکس سیگنال بدهد که قابل استفاده باشد دوستانیکه در این مورد توانا بودند دریغ نکنند؟با کمال تشکر و ارزوی سالی خوش برای همه

سلام
به ديش با سايز120به بالا نياز داريد براي دريافت اين فركانس

keyvan2010
28th March 2013, 12:53
درود
سراج عزیز شما هنوز این مشکل رو حل نکردی یادم میاد که مصطفی 2007 عزیز راهنمایی هایی کردند
ولی برای حل این مشکل باید یه مقداری هزینه کنی امپلانسی که تیونر چینی این دستگاه میکشه مزخرفه
برای حل مشکل
1- ازدیش افست 90 یا 120 وطنی استفاده کنید
2- ازکابل صادراتی کرمان استفاده کنید سعی کنید طول سیم کم باشه
3-از ال انبی مرغوب پرمیوم گلد یا hd استفاده کنید
با رعایت نکات فوق حتما موفق خواهید شد من با هزینه زیادی به نتیجه رسیدم
البته در میان برندها این الفا 100 خیلی اذیت میکنه ماکه راضی نیستیم

arsi20
2nd April 2013, 01:26
چرا ویدیوهای ضبط شده از کانالهای پولی قابل پخش در کامپیوتر نیست؟star max x10 beta]

آیا راه حلی داره؟ مرسی

kami 2015
2nd April 2013, 11:21
چرا ویدیوهای ضبط شده از کانالهای پولی قابل پخش در کامپیوتر نیست؟star max x10 beta]

آیا راه حلی داره؟ مرسی

دورد

وقت ميتــــــوني توي خود دستگاه نگاه كنــــــــــي

a10008
5th April 2013, 21:16
سلام.من نرم افزار دستگاه رو زدم ولی الان کنترل از کار افتاد. کمک کنید خواهشن

keyvan2010
6th April 2013, 20:08
سلام.من نرم افزار دستگاه رو زدم ولی الان کنترل از کار افتاد. کمک کنید خواهشن

درود
دوست عزیز اگر از سالم بودن کنترل وداشتن باطری ان مطمءن هستید یکبار با لودر نرم افزار راانتقال بدهید

DHIKTATOR
9th April 2013, 08:33
با سلام خدمت دوستان من یک رسیور استارمکس ایکس 10 خریدم الان مدتیه باهاش مشکل دارم
وقتی ساعت میدم برای ضبط ضبط نمی کنه الان بارها تست گرفتم وقتی خونه هستم وبرنامه می دم سر ساعت روشن میشه وکارشو انجام میده اما هر بار برنامه دادم و از خونه رفتم بیرون محظ رضای خدا حتی یه بار هم رکورد نکرده مشکل چی می تونه باشه

keyvan2010
9th April 2013, 13:25
با سلام خدمت دوستان من یک رسیور استارمکس ایکس 10 خریدم الان مدتیه باهاش مشکل دارم
وقتی ساعت میدم برای ضبط ضبط نمی کنه الان بارها تست گرفتم وقتی خونه هستم وبرنامه می دم سر ساعت روشن میشه وکارشو انجام میده اما هر بار برنامه دادم و از خونه رفتم بیرون محظ رضای خدا حتی یه بار هم رکورد نکرده مشکل چی می تونه باشه
درود
دوست عزیز نرم افزار دارای باگ میباشد برای ضبط دستگاه باید حتما روشن باشد تا عملیات انجام شود

DHIKTATOR
9th April 2013, 13:35
درود
دوست عزیز نرم افزار دارای باگ میباشد برای ضبط دستگاه باید حتما روشن باشد تا عملیات انجام شود

دوست عزیز ضمن تشکر از حسن توجه شما اما من وقتی خونه هستم بارها دستگاه رو خاموش گذاشتم اما عملیات رکورد انجام شد مثلا دیشب امتحانی برنامه دادم ساعت 2 صبح تا 3 و صبح دیدم که انجام شد اما به نظر فرمایش جنابعالی درسته و این باگ وجود داره اما هیچ ** تا الان اینو اعلام نکرده
بازم مرسی

sahragard
9th April 2013, 15:43
باعررض سلام ایاشبکه سایروس که کد شده نرم افزاری هست که باز بشه من نصاب هستم کشتن من راززنگ زدن اگرمیشه بگیدچطوری به دست بیارم ....مرسی دوستان دارم

keyvan2010
9th April 2013, 16:52
دوست عزیز ضمن تشکر از حسن توجه شما اما من وقتی خونه هستم بارها دستگاه رو خاموش گذاشتم اما عملیات رکورد انجام شد مثلا دیشب امتحانی برنامه دادم ساعت 2 صبح تا 3 و صبح دیدم که انجام شد اما به نظر فرمایش جنابعالی درسته و این باگ وجود داره اما هیچ ** تا الان اینو اعلام نکرده
بازم مرسی
درود
دوست عزیز
درمورد مشکل دوستان دیگری هم در فرومهای دیگه این مشکل رو دارند
استارمکس ها روی تایمر ها معمولا مشکل دارند وپچ نویس ها معمولا روی شرینگ کار میکنند
حال یکبار نرم افزار با لودر انتقال دهید وسپس ریست فکتوری وسرچ مجدد کنید امیدوارم مشکل حل بشه
موفق باشید

keyvan2010
9th April 2013, 16:59
باعررض سلام ایاشبکه سایروس که کد شده نرم افزاری هست که باز بشه من نصاب هستم کشتن من راززنگ زدن اگرمیشه بگیدچطوری به دست بیارم ....مرسی دوستان دارم
درود
دوست عزیزم با عرض عذر خواهی سوال را در جای مناسبی مطرح نکردین در بخش سیستمهای کد گذاری باید مطرح می کردید
کانالهای مورد نظر شما تغییر سیستم داده وبهviaccsesرفته اند فکر میکنم با سیسیکم یا جیشیر بتوانید
کانالهای مربوط را بازکنید فکر نکنم دیگر بشود اینها رو مجانی مشاهده کرد
موفق باشید

سراج
14th April 2013, 13:20
با سلام دوستان گلم این رسیور 100 الفا استار مکس شبکه پویا و نمایش و یا بهتر بگم فرکانس 11881 استانی رو میگیره یا با اینم مشکل داره دوستان لطفا توضیح دهید؟؟؟ (با دیش 90 معمولی و یا قیچی)

kami 2015
14th April 2013, 14:31
با سلام دوستان گلم این رسیور 100 الفا استار مکس شبکه پویا و نمایش و یا بهتر بگم فرکانس 11881 استانی رو میگیره یا با اینم مشکل داره دوستان لطفا توضیح دهید؟؟؟ (با دیش 90 معمولی و یا قیچی)

دورد

بله با رسيــــور شما ميگره ولي اگر ميخواي قيچي بزني بايد خيلي دقيق تنظيم بشه

ولي با يك ديش و النبي جدا مشكل نخواي داشت چون اين فـــــركانس ضعيف هست !!!

amir.yakuza
15th April 2013, 09:03
salam dustan...man resivere x100 daram 4mahe ke kharidam az shiringe havayi daram estefade mikonam vali chand haftas kanalaye kartish bad az chand sanie ghat mishe va dobare vasl mishe joda az inke axare kanale kartisham baz nemishe..aya ehtiaj be narm afzare jadid dare?dar zemn daram az utelsat be onvane data estefade mikonam...mamnun misham rahnamayim konid

سراج
15th April 2013, 16:05
دوستان سلام رسیور استارمکس 200 الفا کی وارد بازار میشه؟؟و اینکه رنج قیمت و کارکردشو عزیزانی که در این زمینه اگاه هستنند بیان کنند. با تشکر

pinkeye
15th April 2013, 22:43
سلام نرم افزار جدید رسیور ایکس 100 آلفا را روی رسیور ریختم رسیور مدام بوت میکند ودکمه های کنترل از کار افتاده خواهش میکنم کمک کنید با تشکر

vall
16th April 2013, 10:42
سلام خدمت دوستان اگر امکانش هست لیست کانالهی که با رسیور استار مکس 100 لافا باز را بزارین ممنون میشم

kami 2015
16th April 2013, 11:30
سلام خدمت دوستان اگر امکانش هست لیست کانالهی که با رسیور استار مکس 100 لافا باز را بزارین ممنون میشم

دورد

بفرمایید دوست عزیز

turkoglan
16th April 2013, 12:37
salam dustan...man resivere x100 daram 4mahe ke kharidam az shiringe havayi daram estefade mikonam vali chand haftas kanalaye kartish bad az chand sanie ghat mishe va dobare vasl mishe joda az inke axare kanale kartisham baz nemishe..aya ehtiaj be narm afzare jadid dare?dar zemn daram az utelsat be onvane data estefade mikonam...mamnun misham rahnamayim konid

دوست عزیز من خودم این رسیور رو ندارم اما با اطلاعاتی که دارم،توصیه میکنم آخرین نرم افزار رو بریز و از مسیر 39 درجه(helassat) برای دیتا استفاده کن و نتیجه رو بگو.

vall
17th April 2013, 11:17
سلام اگر ممکنه لیست کانالها را به صورت نوشتاری بزارید ممنمون میشم

keyvan2010
17th April 2013, 14:22
سلام نرم افزار جدید رسیور ایکس 100 آلفا را روی رسیور ریختم رسیور مدام بوت میکند ودکمه های کنترل از کار افتاده خواهش میکنم کمک کنید با تشکر
درود
دوست عزیز فکر میکنم شما نرم افزار اشتباهی به دستگاه زدید نرم افزار ارجینال را یکبار با کابل بزنید وسپس اخرین نرم افزار رو انتقال بدهید

سراج
17th April 2013, 17:13
درود دوستان با الفا 100 استارمکس بنده شبکه mbc hd رو ندارم و نتونستم بگییرم فرکانسش11996-27500-ورتیکال -ماهواره یاهست پکیج hd جم رو دارم ولی اینو نمیگییره بنظر شما مشکل کجاست؟؟؟

گابریل
17th April 2013, 18:03
سلام. من میخاستم پچ جدیدو روی رسیور ایکس 10 آپگرید کنم اما بلد نیستم . خاهشن کممکم کنید

amin85
17th April 2013, 21:28
درود دوستان با الفا 100 استارمکس بنده شبکه mbc hd رو ندارم و نتونستم بگییرم فرکانسش11996-27500-ورتیکال -ماهواره یاهست پکیج hd جم رو دارم ولی اینو نمیگییره بنظر شما مشکل کجاست؟؟؟

سلام
طبق اعلام خود سایت mbc، نسخه hd روی nile sat پخش میشه و دیکدر مخصوص می خواد که به همراه رسیور technosat به قیمت ۳۳۰۰۰۰تومان با اشتراک سه ساله توسط نمایندگیشون تو ایران به فروش می رسه!
من هم می خوام این شبکه ها رو با شیرینگ ببینم اگه کسی راهی بلده بگه لطفا

سراج
18th April 2013, 13:23
با سلام خدمت همه شرینگ هوایی رسیور استارمکس 100 الفا فول hd در جهت هلاس ست کلا قطع شده است و حتی یک شبکه فعال نیست بنده سیم و سیگنال 75 درصد دیتا رو دارم هلاس ست و نرم افزار جدید به دستگاه زدم همه چی خوب بود لاکن یکدفه قطع شد .ریست فکتوری و سرچ مجدد کردم جواب نداد دوستان کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

azarbaijan
18th April 2013, 14:12
با سلام خدمت همه شرینگ هوایی رسیور استارمکس 100 الفا فول hd در جهت هلاس ست کلا قطع شده است و حتی یک شبکه فعال نیست بنده سیم و سیگنال 75 درصد دیتا رو دارم هلاس ست و نرم افزار جدید به دستگاه زدم همه چی خوب بود لاکن یکدفه قطع شد .ریست فکتوری و سرچ مجدد کردم جواب نداد دوستان کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دوست عزیز این مشکل از دیروز شروع شده من هم همین مشکل و دارم

mo_hoo
18th April 2013, 14:30
این مشکل برای من هم در مسیر هلاست هست . ازدوستان کسی در مسیر w3شیرینگش برقرار هست. لطفا اطلاع دهید

سراج
18th April 2013, 19:59
دوستان سلام شرینگ هوایی در جهت هلاس ست برای همه قعطه؟؟؟راه حلش چیه یا اینکه دوباره وصل میشه؟؟؟

reza eshghii
18th April 2013, 20:38
از دیشب یعنی چهار شنبه قعطه.

امید کراش
18th April 2013, 20:49
شرینگ هوایی در جهت
یوتلست وصله

سراج
18th April 2013, 22:17
نرم افزار جدید برای وصل مجدد پر قدرت دیتا هلاس ست بگذارید لطفا؟؟؟با تشکر

امید کراش
18th April 2013, 23:07
دیتا در مسیر یوتل ست برقراره

mo_hoo
18th April 2013, 23:59
جهت اطلاع دوستان . شیرینگ استارمکس x100 آلفا و سوپردرمسیر هلاست مجددا برقرار شد

FARDIN_TANHAM
19th April 2013, 02:20
سلام. لطفا روش باز کردن شبکه 3و.ورزش رابرام توضیح دهید.ممنون

سراج
19th April 2013, 21:03
با سلام شرینگ هوایی استارمکس 100 الفا دوباره در جهت هلاس قطع شده و اینکه گزینه ip tv در این رسیور چطور ظاهر میشه و قابل استفاده است؟؟؟با تشکر

keyvan2010
20th April 2013, 13:26
سلام. لطفا روش باز کردن شبکه 3و.ورزش رابرام توضیح دهید.ممنون
درود
اخرین سافتکم را از بخش دانلود کرده به رسیور انتقال دهید شبکه های مورد نظر شما باز خواهند شد به ادرس زیر جهت دانلود مراجعه کنید
سافتکم مخصوص رسیور دو تیونره استارمکس StarMmax X100 ALFA ([Only registered and activated users can see links])
موفق باشید

سراج
20th April 2013, 22:21
دوستان ایا رسیور استارمکس 100 الفا گزینه ip tv داره اگه داره چطور ظاهر میشه و قابل استفاده است لطفا توضیح دهید؟؟؟با سپاس

shanm
21st April 2013, 12:48
با عرض سلام و خسته نباشید اگه میشه آپدیت جدید ریسیور starmax beta x10 رو بزارید ممنون .

adaee4496
21st April 2013, 14:22
با سلام خدمت شما زحمت کشان.آیا کد جید واسه آیکلاس 9696 دارید.

با تشکر:smile:

vall
22nd April 2013, 14:53
سلام دوستان من ادرس سایت استار مکس را میخام اگر لطف کنید ممنون میشم

kami 2015
22nd April 2013, 15:19
سلام دوستان من ادرس سایت استار مکس را میخام اگر لطف کنید ممنون میشم

دورد

اينم سايت استارمكس

STAR MAX digital satellite receiver Software ([Only registered and activated users can see links])

DHIKTATOR
22nd April 2013, 17:18
دورد

اينم سايت استارمكس

STAR MAX digital satellite receiver Software ([Only registered and activated users can see links])

دوست عزیز باز نمیشه گویا لینکش...........

سراج
25th April 2013, 21:41
دوستان این رسیور iptv داره یا نه؟؟؟؟

vall
5th May 2013, 10:13
سلام دوستان من الفا 100 فول اچدی دارم شرینگ اینترنتیش فعال کدوم نرم افزار را وارد کنم بهتر کار کنه 2روز خیلی قطی داره ممنون

kami 2015
5th May 2013, 12:57
سلام دوستان من الفا 100 فول اچدی دارم شرینگ اینترنتیش فعال کدوم نرم افزار را وارد کنم بهتر کار کنه 2روز خیلی قطی داره ممنون

دورد

(دوست عزيز از اخـــــــرين پچ استفـــــاده كن )

yusefreza
5th May 2013, 13:13
سلام
چرا فايلهايي رو كه با x100 super ضبط ميكنم در كامپيوتر پخش نميشه . توسط KMplayer يا مدياپلير كلاسيك با آخرين كدك !
هم PS ذخيره ميكنم و هم TS ولي هيچكدوم كانالهاي HD رو كه ازشون ضبط ميكنم رو پخش نميكنه ! ( البته فقط صداشون پخش ميشه )
كارت گرافيك من هم GT9200 با رم 2 گيگ هستش
بهترين نرم افزار براي پخش بدون دردسر كدومه ؟؟

keyvan2010
5th May 2013, 16:35
سلام
چرا فايلهايي رو كه با x100 super ضبط ميكنم در كامپيوتر پخش نميشه . توسط KMplayer يا مدياپلير كلاسيك با آخرين كدك !
هم PS ذخيره ميكنم و هم TS ولي هيچكدوم كانالهاي HD رو كه ازشون ضبط ميكنم رو پخش نميكنه ! ( البته فقط صداشون پخش ميشه )
كارت گرافيك من هم GT9200 با رم 2 گيگ هستش
بهترين نرم افزار براي پخش بدون دردسر كدومه ؟؟
درود
در کانالهای hd ازاد مشکلی در پخش روی pcنیست شما یکبار با نرم افزار VLC تست کنید
موفق باشید

keyvan2010
5th May 2013, 16:38
درود
با عرض پوزش از دوست خوبم کامی جان
دوستانی که با شرینگ اینترنتی در این 2روزه مشکل دارن مشکلات از سرویس دهندهگان اینترنتی میباشد
که مشکلات اینترنت سراسری است تا رفع مشکل چاره ایی جز صبر نیست
موفق باشید

vall
7th May 2013, 14:30
با سلام دوستان وظیعت شرینگ اینترنتی خیلی بد هیچ راه چاری نداره لطفا پیگری کنین ممنون

yusefreza
7th May 2013, 14:34
درود
در کانالهای hd ازاد مشکلی در پخش روی pcنیست شما یکبار با نرم افزار VLC تست کنید
موفق باشید

ممنون از شما
چرا وقتي از كانالهاي پولي ضبط ميكنيم تو pc نشون نميده ( حتي با VLC ) !!!
اين مسئله ايراد خيلي بزرگيه !
چطوري ميشه اين مشكل رو حل كرد ؟
من با بيش از 10 پلير قدرتمند تست كردم جواب نداد
حتي total video converter كه محاله فايلي رو باز نكنه ، فايل ضبط شده ي اين رسيور رو باز نكرد !
اميدي به حلش هست يا نه ؟

alimoradi
7th May 2013, 23:28
ممنون از شما
حتي total video converter كه محاله فايلي رو باز نكنه ، فايل ضبط شده ي اين رسيور رو باز نكرد !
اميدي به حلش هست يا نه ؟

فک کنم این مدل ها برا چه دلایلی قفل زدن...
نمیشه کانال های پولی رو تو جا دیگه استفاده کرد جز خود رسیور
یه جور قفل امنیتی ... یا یه باگ...
به هر حال مشکل از رسیور هست... حالا نمیدونم چرا سازنده این مدل رسیور چه خواسته ای داشته...
نظر من این 2 تا بود...

keyvan2010
8th May 2013, 15:14
ممنون از شما
اميدي به حلش هست يا نه ؟
درود
دوست عزیز در کانالهای کارتی بدلیل داشتن cpu ali قادر به دیدن شبکه های کارتی درpc نیستتید فقط در رسیور قابل مشاهده است و این مشخصه در تمام رسیورها با cpu ali مشترک است فقط شبکه های ازاد را میتونید ببینید در پست قبلی هم ذکر کرده بودم
موفق باشی

vall
9th May 2013, 15:52
سلام دوستان رسيورمن الفا100 قسمت تنظيمات گزينه اخر تايم شيفت را فعال كردم براي فريز پج اسكي دستگاه رفت روي بوت داعم ريست ميكنه بالا نميار چكاركنم راهنماي كنيد ممنون لطفا لودر الفا 100 را برام بزار ممنون

vall
9th May 2013, 22:17
هيچكس نيست جواب بده

keyvan2010
12th May 2013, 14:10
سلام دوستان رسيورمن الفا100 قسمت تنظيمات گزينه اخر تايم شيفت را فعال كردم براي فريز پج اسكي دستگاه رفت روي بوت داعم ريست ميكنه بالا نميار چكاركنم راهنماي كنيد ممنون لطفا لودر الفا 100 را برام بزار ممنون

درود
دوست عزیزم پچ ارجینال رو با کابل انتقال بدهید وبعد اخرین پچ رو با کابل بزنید مطمئنا مشکل حل خواهد شد
ریست فکتوری فراموش نشه
موفق باشید

hojjat2000
17th May 2013, 17:56
با سلام من دیشب رسیور رو از پشت خاموش کردم صبح روش کردم فقط می نویسه لینوکس دیگه بالا نمیاد فقط تو صحفه تلویزیون یه عکس میاد مشکل چیه با یواسبی هم برنامه می زنم میره ولی دوباره همونه مشکل از کجاست ممنونم راهنمایی کنید یا علی

kami 2015
17th May 2013, 19:18
با سلام من دیشب رسیور رو از پشت خاموش کردم صبح روش کردم فقط می نویسه لینوکس دیگه بالا نمیاد فقط تو صحفه تلویزیون یه عکس میاد مشکل چیه با یواسبی هم برنامه می زنم میره ولی دوباره همونه مشکل از کجاست ممنونم راهنمایی کنید یا علی

رسیور ور توسط کلید روی پنل خاموش کنید
آخرین نرم افزار رو دانلود کنیدو از حالت زیپ در بیارید.
نام نرم افزار رو به RomUpdate.bin تغییر بدید
و اون رو داخل پوشه ای (نیو فولدر)به نام RomUpdate بریزید
این پوشه رو به فلش مموری که قبلا فرمت کردید بریزید
حالا رسیور رو روشن کنید(دکمه پاور روی پنل رو بزنید)
روی پنل کلمه linux دیده میشه

به محض مشاهده اون باید کلید ch+/ch- رو بفشاریدو تغییر بدید تا کلمه update دیده بشه.

حالا ok رو فشار بدید و منتظر بشید تا آخر کار رسیور بوت بشه

hojjat2000
17th May 2013, 20:04
عزیز این کارو کردم نشد مشکل چیه؟؟؟؟

fm5915
19th May 2013, 02:13
سلام دستگاه استارمکس الفا 100 دارم که پس از روشن و خامو ش کردن روی بوت مانده و بالا نمیاد. روی پنل فقط می نویسه بوت و بالا نمیاد.لطفا راهنمایی کنید.
ایا ایراد نرم افزاری است یا سخت افزاری؟
باتشکر

hanri2
19th May 2013, 02:38
سلام دستگاه استارمکس الفا 100 دارم که پس از روشن و خامو ش کردن روی بوت مانده و بالا نمیاد. روی پنل فقط می نویسه بوت و بالا نمیاد.لطفا راهنمایی کنید.
ایا ایراد نرم افزاری است یا سخت افزاری؟
باتشکر

مشکل شما نرم افزاری است اگر دستگاهتونو برنامه دادین به این مشکل بر خوردید هیچ نگران نباشید میشه حلش کرد شما باید از طریق کامپیوترتون از طریق کام و کابل ابگریت دستگاهتونو فلش کنید یا به قول ما ابگیریتش کنید شما به قسمت استار مکس برید نرم افزار و لودر رو تو این بخش پیدا کنید و اموزشش هم تو این بخش واسه شما گذاشته شده..

یا از طریق بالا که کامی جون اموزششو گذاشته شما برنامه به دستگاه بدین

pinkeye
21st May 2013, 10:39
سلام رسیور ایکس 50نمایشگر پنل جلو روشن نمیشودواسم کانالها نشان داده نمیشود دوستان مشکل ازکجاست رسیوررا باید تعویض کنم یامشکل نرم افزاری است خواهشا کمک کنید

kami 2015
21st May 2013, 11:39
سلام رسیور ایکس 50نمایشگر پنل جلو روشن نمیشودواسم کانالها نشان داده نمیشود دوستان مشکل ازکجاست رسیوررا باید تعویض کنم یامشکل نرم افزاری است خواهشا کمک کنید

دوست عزيز شما سوالت توي بخش استارست ميگردي

keyvan2010
21st May 2013, 12:41

درود
در قسمت stingگزینه نمایش پنل رو حتما off کردین
موفق باشید

hamid195
21st May 2013, 18:16
دوستان استارمکس کدام مدلش دوتیونر است و بیشتر شیرنگ هوای دارد

hanri2
21st May 2013, 18:31

دو مدل رو معرفی میکنم که تو ایران اصتفاده زیاده داره یکی x100alfa..سوپر..وx200بستگی به بودجه داره

reza eshghii
22nd May 2013, 12:14
سلام دوستان .استارمکس الفا من با کابل لن هر کاری میکنم کانکت نمیشم .لطفا راهنمایی کنید.

kami 2015
22nd May 2013, 13:37

دورد

استارمكس x200

استــــار مكس الفـــا e100

kami 2015
22nd May 2013, 13:39
سلام دوستان .استارمکس الفا من با کابل لن هر کاری میکنم کانکت نمیشم .لطفا راهنمایی کنید.

دورد

دوست عزيز شما از اخرين ورژن استفــــاده كن سپس ريست فكتوري كن

سيم لن را بزن دوبار شيرينك را از اول را اندازي كن ((البته چند روزي هست كه باز مشكل اينترنت)) و

قطح وصل ها زياد شده كابل هم چك كن

pinkeye
23rd May 2013, 18:37
باسلام دوستان خواهشا من را راهنمایی کنید من رسیور استارمکس ایکس 50دارم اکانت سیسیکم را وارد میکنم رسیور علامت کانکت شدن رانشان میده ولی هیچ کانالی را باز نمیکند عجیبه اکانت رایگان این رسیور به خوبی کارمیکند ولی من نمیخواهم از اکانت رایگان آن استفاده کنم ومیخواهم ازاکانت سیسیکم استفاده کنم ضمنا همین اکانت سیسیسکم را برروی رسیور استرانگ 4902واستارست 2000ایس امتحان کردم به خوبی کارمیکند وکانالها رابازمیکند واقعا خسته شدم هرکاری کردم این اکانت سیسیکم روی استارمکس ایکس 50جواب نمیده کلافم کرده .باتشکرازراهنمایی شما دوستان عزیز

Mortal Kombat
23rd May 2013, 18:41
باسلام دوستان خواهشا من را راهنمایی کنید من رسیور استارمکس ایکس 50دارم اکانت سیسیکم را وارد میکنم رسیور علامت کانکت شدن رانشان میده ولی هیچ کانالی را باز نمیکند عجیبه اکانت رایگان این رسیور به خوبی کارمیکند ولی من نمیخواهم از اکانت رایگان آن استفاده کنم ومیخواهم ازاکانت سیسیکم استفاده کنم ضمنا همین اکانت سیسیسکم را برروی رسیور استرانگ 4902واستارست 2000ایس امتحان کردم به خوبی کارمیکند وکانالها رابازمیکند واقعا خسته شدم هرکاری کردم این اکانت سیسیکم روی استارمکس ایکس 50جواب نمیده کلافم کرده .باتشکرازراهنمایی شما دوستان عزیز

درود

از جدیدترین نرم افزار استفاده کنید یه ریست فکتوری کنید سپس تست کنید .

نتیجه رو اعلام کنید .

pinkeye
23rd May 2013, 19:34
دوست من جدیدترین نرم افزاروهم ریختم ریست فکتوری هم کردم فایده ای ندارد کانکت میشود اما هیچ کانالی را باز نمی کند

Saami
23rd May 2013, 20:11
دوست من جدیدترین نرم افزاروهم ریختم ریست فکتوری هم کردم فایده ای ندارد کانکت میشود اما هیچ کانالی را باز نمی کند

درود
شما تو توضیحاتت گفتی کانکت میشود اما هیچ کانالی باز نمیشود
خوب شاید مشکل از اکانت باشه اگه از اکانت رایگان خوده رسیور استفاده میکنی
با اکانتهای دیگه هم تست کن.. ( البته اگه این راهو امتحان نکردی)

tsubasa
24th May 2013, 12:38
سلام برد برق الفا خراب شده.پشت برد برق سه تا مقاومت اس ام دی چسبیده به هم هست که سوخته و شماره هاش نمیدونم چند هست لطفا به من کمک کنید

Mortal Kombat
24th May 2013, 13:05
سلام برد برق الفا خراب شده.پشت برد برق سه تا مقاومت اس ام دی چسبیده به هم هست که سوخته و شماره هاش نمیدونم چند هست لطفا به من کمک کنید

باسلام

موردرسیورشما سخت افزاری است باید در بخش تعمیرات مطرح کنید که باید عضو گروه VIP

سایت باشید . واز آموزش ها استفاده کنید . یا به یه تعمیرکار مراجعه کنید .

grive
26th May 2013, 00:48
سلام
دوستان میخاستم x100 آلفا بخرم و موندم که آیا ساپورت سیسیکم داره و از این نظر میتونه با وای فای از سیسیکم استفاده کنه؟

رامان
26th May 2013, 09:38
باسلام ببخشيد واسه واي فاي اين دستگاه يواس پي وايفاي لازمه از كجا تهيه كنيم بايد هم مدل دستگاه باشه

keyvan2010
27th May 2013, 19:56
سلام
دوستان میخاستم x100 آلفا بخرم و موندم که آیا ساپورت سیسیکم داره و از این نظر میتونه با وای فای از سیسیکم استفاده کنه؟
بله ساپورت داره در پاسخ وای فای هم نوع مودم هم در پاسخ به سوال دوستمون گفته شده

باسلام ببخشيد واسه واي فاي اين دستگاه يواس پي وايفاي لازمه از كجا تهيه كنيم بايد هم مدل دستگاه باشه
دوست عزیز
دو مدل Ralink 5370 و TP-LINK TL-WN727N با رسیور الفا100 سازگار است هستند
از پاساژعلاالدین میتونی بخری
موفق باشید

hamedghk
28th May 2013, 23:25
سلام . من رسیور X100 Super گرفتم . برای باز کردن کد شبکه 3 چه نرم افزاری باید بریزم روش ؟ فعلا نمیخوام از شرینگ استفاده کنم ، باز هم باید نرم افزار بزنم یا نیازی نیست ؟

pinkeye
29th May 2013, 02:19
باسلام ایا میشود نرم افزار رسیوراستارست 7000رابه رسیور استارمکس ایکس 50 داد چون این دورسیور خیلی شبیه هم هستند؟ باتشکرازجواب شما

keyvan2010
29th May 2013, 13:25
باسلام ایا میشود نرم افزار رسیوراستارست 7000رابه رسیور استارمکس ایکس 50 داد چون این دورسیور خیلی شبیه هم هستند؟ باتشکرازجواب شما

درود
خیر نمیشود فقط شباهت دلیل نمیشود دستگاه پچ رو قبول نمیکند اگر هم قبول کند به مشکل برخورد خواهید کرد احتمال زیاد دستگاه بوت نخواهد شد هچین کاری نکنید
موفق باشید

keyvan2010
29th May 2013, 13:27
سلام . من رسیور X100 Super گرفتم . برای باز کردن کد شبکه 3 چه نرم افزاری باید بریزم روش ؟ فعلا نمیخوام از شرینگ استفاده کنم ، باز هم باید نرم افزار بزنم یا نیازی نیست ؟
درود
دستگاه رو با اخرین پچ اپدیت واخرین سافتکم رو به دستگاه انتقال دهید نرم افزار وپچ در بخش موجوداست
موفق باشید

hamedghk
29th May 2013, 17:42
فقط همون نرم افزارش ؟ چون سافتکم پیدا نکردم . بعد از اون کار دیگه ای نباید کرد ؟

kami 2015
29th May 2013, 17:50
فقط همون نرم افزارش ؟ چون سافتکم پیدا نکردم . بعد از اون کار دیگه ای نباید کرد ؟

دورد

چرا دوست عزيز از اخرين سافت كم هم استفــــاده كن براي كانلهاي ورزش (((( فايل آنزيپ كن ))))

و شبكه 3 و ام بي سي پرشيـــــــا از لينك زير دانلود

فعال سازي سافت كم هم f1+000 روي كنترول بزن تا پچ فعال بشه بد سافت كم را بزن

مــــــوفق باشي

hamedghk
29th May 2013, 20:17
این سافت کم هم برای istsr x2500 هست و هم برای Starmax x100 super ؟ چون من برای هر دو دستگاه میخوام .

Nanaz733
30th May 2013, 21:02
70094
سلام
نرم افزار کارخانه ای ایکس صد سوپر را لازم دارم . ورژن 1.07.7154 مورخ 01.06.2013
ضمنا اگر ممکنه بفرمایید آیا وظیفه کلید PAGE روی کنترل تعویض کانال است ؟؟؟
چون این کلید روی کنترل من عملکرد کلید F1 را دارد . نمیدانم این عملکرد طبیعی است یا کنترل اشکال دارد .
باتشکر فراوان

keyvan2010
6th June 2013, 12:21
70094
سلام
نرم افزار کارخانه ای ایکس صد سوپر را لازم دارم . ورژن 1.07.7154 مورخ 01.06.2013
ضمنا اگر ممکنه بفرمایید آیا وظیفه کلید PAGE روی کنترل تعویض کانال است ؟؟؟
چون این کلید روی کنترل من عملکرد کلید F1 را دارد . نمیدانم این عملکرد طبیعی است یا کنترل اشکال دارد .
باتشکر فراوان
درود
نرم افزار اصلی 100الفا رو دانلود کن وبا کابل انتقال بده 100 سوپر با الفا 100 طبق گفته شرکت فقط کنترلش فرق داره وبعد از انتقال ریست فکتوری بعد کلیدها رو تست بگیر ببین درست کار میکنه؟
موفق باشید

Nanaz733
6th June 2013, 13:53
درود
نرم افزار اصلی 100الفا رو دانلود کن وبا کابل انتقال بده 100 سوپر با الفا 100 طبق گفته شرکت فقط کنترلش فرق داره وبعد از انتقال ریست فکتوری بعد کلیدها رو تست بگیر ببین درست کار میکنه؟
موفق باشید

سلام دوست عزیز

نرم افزار اصلی آلفا برای سوپر مناسب نیست .
درسته که امکانات این دو ریسیور یکسانه اما کنترل و نرم افزار آنها متفاوت است . به همین دلیل نمیتوانیم از نرم افزار آلفا برای سوپر استفاده کنیم .
اگر نرم افزار را اشتباه بریزیم کنترل بطور کامل ازکار می افتد .
در کنترل من بجای کلید کانال/CH کلیدی بنام PAGE وجود دارد که عملکرد کلید F1 را انجام میدهد . به همین خاطر من رو به شک انداخته است و میخواهم از دوستانی که ایکس صد سوپر دارند سوال کنم که آیا وظیفه این کلید روی کنترل آنها تعویض کانال است یا هدایتF1 ؟؟؟

باتشکر از توجه و محبت شما
و همه دوستانی که در این مورد بنده را مورد لطف خود قرار خواهند داد

keyvan2010
7th June 2013, 11:50
سلام دوست عزیز

نرم افزار اصلی آلفا برای سوپر مناسب نیست .
درسته که امکانات این دو ریسیور یکسانه اما کنترل و نرم افزار آنها متفاوت است . به همین دلیل نمیتوانیم از نرم افزار آلفا برای سوپر استفاده کنیم .
اگر نرم افزار را اشتباه بریزیم کنترل بطور کامل ازکار می افتد .
در کنترل من بجای کلید کانال/CH کلیدی بنام PAGE وجود دارد که عملکرد کلید F1 را انجام میدهد . به همین خاطر من رو به شک انداخته است و میخواهم از دوستانی که ایکس صد سوپر دارند سوال کنم که آیا وظیفه این کلید روی کنترل آنها تعویض کانال است یا هدایتF1 ؟؟؟

باتشکر از توجه و محبت شما
و همه دوستانی که در این مورد بنده را مورد لطف خود قرار خواهند داد
درود
دوست عزیز
الفا 100 و100 سوپر دقیقا مانند هم هستند فقط در کنترل باهم فرق دارند فایل اورجینال وبعد اخرین فایل 100سوپر را بزنیدجهت اطمینان میتوانید به سایت اصلی بروید تا متوجه بشوید دقیقا ذکر شده ویا میتوانید با نوروز صالح مکاتبه کنید تا مطمئن شوید وبعد اقدام کنید

Nanaz733
7th June 2013, 20:22
درود
دوست عزیز
الفا 100 و100 سوپر دقیقا مانند هم هستند فقط در کنترل باهم فرق دارند فایل اورجینال وبعد اخرین فایل 100سوپر را بزنیدجهت اطمینان میتوانید به سایت اصلی بروید تا متوجه بشوید دقیقا ذکر شده ویا میتوانید با نوروز صالح مکاتبه کنید تا مطمئن شوید وبعد اقدام کنید

درود بیکران

منظورتون از سایت اصلی کجاست ؟
من فقط آدرس سایت نرم افزاری را دارم که یک سایت عراقیه و از سوال و جواب هم در آنجا خبری نیست .
اگر امکان داره آدرس سایت اصلی که فرمودید ذکر شده را اعلام بفرمایید تا بتوانم مورد استفاده قرار دهم .
در ضمن راه مکاتبه با آقای نوروز صالح را هم اعلام بفرمایید .

با سپاس

kami 2015
7th June 2013, 21:41
درود بیکران

من فقط آدرس سایت نرم افزاری را دارم که یک سایت عراقیه و از سوال و جواب هم در آنجا خبری نیست .
اگر امکان داره آدرس سایت اصلی که فرمودید ذکر شده را اعلام بفرمایید تا بتوانم مورد استفاده قرار دهم .

با سپاس

دورد

دوست عزيز به لينك زير برو و از اخرين پچ به روز استفــــــاده كن

keyvan2010
8th June 2013, 11:20
درود بیکران

با سپاس
درود
با اجازه استاد کامی عزیز
دوست عزیز ادرس سایت رو استاد کامی براتون گذاشته که فقط نرم افزارها در ان اپلود است ودر انتهای صفحه هم درمورد الفا و سوپر 100 توضیحات رو در یک جمله بیان کرده
برای تماس با نوروز صالح هم از ادرسnawroz968یاهو استفاده کن
موفق باشید

amir.yakuza
8th June 2013, 12:51
سلام دوستان خسته نباشید جدید ترین نرم افزار الفا x100واسه کی؟من 14/04/2013 رو اپ لود کردم جدید ترشم اومده ایا؟

amir.yakuza
8th June 2013, 13:04
لطفا راهنمایی کنید نرم افزار جدید الفا x100 اومده؟

vahid6630
8th June 2013, 13:08
لطفا راهنمایی کنید نرم افزار جدید الفا x100 اومده؟

تاریخ اخرین ابدیت دستگاه شما

14.4.2013 می باشد

تار تار
9th June 2013, 07:58
باسلام خدمت غزیزان جدیدترین سافتکم ریسور استار مکس x100الفا رو بزارین باتشکر 2013

keyvan2010
9th June 2013, 15:19
باسلام خدمت غزیزان جدیدترین سافتکم ریسور استار مکس x100الفا رو بزارین باتشکر 2013
درود
از ادرس زیر دانلود کنید
سافتکم رسیورهای استارمکس مدل x100-X10--1x1 CXT-x200-x50 ([Only registered and activated users can see links])

تار تار
9th June 2013, 18:58
باسلام ایا نرمافزاری هست برای کامبیوتر که شبکهای ظبط شده کاناتهای کارتی فول اچ دی رو بخش کنه لطف کنین جواب بدین با تشکر

keyvan2010
10th June 2013, 11:47
باسلام ایا نرمافزاری هست برای کامبیوتر که شبکهای ظبط شده کاناتهای کارتی فول اچ دی رو بخش کنه لطف کنین جواب بدین با تشکر
درود
دوست عزیز استارمکس الفا دارای cpu ali میباشد اکثر رسیورهایی که از
این قطعه استفاده کرده انداین مشکل رو دارند کانالهای کارتی ضبط شده
فقط در رسیور قابل پخش است و روی کامپیوتر قابل مشاهده با هیچ
نرم افزاری نیست
موفق باشید

kami 2015
10th June 2013, 13:49

دورد

نه دوست عزيز محديت كپي رايت داره

البته اين محــديدت در رسيور Starmax_X200 بـــــرداشته شده

موفق باشي

تار تار
10th June 2013, 17:44
باسلام ایا نرمافزار x200استار مکس به ریسیور x100الفا هم میخوره باتشکر